SUNDANCE_KID

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
GTT

SUNDANCE_KID

Post autor: GTT »

Na jakiej podstawie mój temat został skasowany przez Koleżankę Sundance_kid? Proszę o konkretne podstawy!

Koleżanka jest pedagogiem? Mam nadzieję, że bezrobotnym bo inkwizytorska działalność ukazuje poważne problemy u Koleżanki. Doradzam pilną wizytę u specjalisty, póki nie jest za późno. Takim pomiataniem forumowiczów można sobie przysporzyć realnych wrogów, o ile Koleżanka wie, że obraża prawdziwe osoby, a nie postacie z gry komputerowej.

Do Administratora: proszę o wykreślenie mnie z tego forum i usunięcie mojego maila z bazy danych. Zgodnie z prawem jest to obowiązek właściciela forum jeśli wystąpi żądanie wypisującej się osoby. Nie omieszkam dochodzić swego prawa w przypadku odmowy.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: SUNDANCE_KID

Post autor: Blido »

GTT pisze:Proszę o konkretne podstawy!
Proszę bardzo - jesteś trollem i twój temat to zwykłe trollowanie. Wystarczy?
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: SUNDANCE_KID

Post autor: Jaco »

GTT pisze:Proszę o konkretne podstawy!
Jak już sama napisała. Rejestrując się na forum zgodziłeś się przestrzegać regulaminu . Pisząc w taki sposób :
GTT pisze:Od kiedy niedopowiedziane i łagodne słowo w formie "g...." jest powodem do interwencji i kary?
łamiesz go .

Mieliśmy tu już nie jedną krucjatę przeciwko operatorowi takiemu czy innemu. Zawsze trafiacie tam gdzie was nie potrzebują. Żalcie się do operatora a nie na forach. Chyba są tam jakieś numery telefonów ,adresy mail itp. Nie podoba się ten czy tamten to zrezygnuj i daj innym korzystać.
GTT pisze:Do Administratora: proszę o wykreślenie mnie z tego forum i usunięcie mojego maila z bazy danych. Zgodnie z prawem jest to obowiązek właściciela forum jeśli wystąpi żądanie wypisującej się osoby. Nie omieszkam dochodzić swego prawa w przypadku odmowy.
Z tym nie będzie problemu.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: SUNDANCE_KID

Post autor: zDaleKi »

GTT pisze:proszę o wykreślenie mnie z tego forum
Proszę bardzo.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Zablokowany