Sony Ericson internet

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Sony Ericson internet

Post autor: Jaco »

Mam Sony Ericson k 700i bluetooth i aktywne usługi internetowe na koncie ale nie wiem jak skonfigurowac telefon.Czy potrzebna jakas aplikacja. Pomóżcie :lol:
Ostatnio zmieniony 2009-11-25, 11:49 przez Jaco, łącznie zmieniany 1 raz.
anzelmo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2006-05-01, 05:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sony Ericson internet

Post autor: anzelmo »

Do używania mpdemu poprzez bluetooth nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie, jeżeli uzywasz XP + SP2!. Musisz dodać telefon do urządzeń sparowanych w kompie, określ jakiś pin, bo system o to zapyta, potem powtórz go w telefonie, system doda urzadzenia, in po bólu. Podejrzyj w panelu sterowania, jaki to port com system przydzielił modemowi na łączu bluetooth, potem utwórz nowe połączenie przez ów modem, prędkość usatw na 460800 kbps, i wio koniku. W Telefonie możesz jeszcze ustawić w sekcji bluetooth, żeby zezwalał urządzeniu "komputer" na połączenie "zawsze". Powodzenia.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Sony Ericson internet

Post autor: Jaco »

Sorki że tak póżno ale połączenie z kompem mam jedynie to czy w samym telefonie coś trzeba ustawić.Do tej pory używałem Nokie 6230 i tam są ustawienia modemu.Jak odnaleść takowe w tym telefonie.Jaki numer potrzeba wpisać w tworzeniu nowego połączenia.W nokii wszystko jest automatyczne.Używałem PC SUITE 6.7 :shock:
anzelmo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2006-05-01, 05:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sony Ericson internet

Post autor: anzelmo »

Ja mam SE k600i, i tylko musiałem dodać urządzenie "komputer" w telefonie, nr do połączeń to *99#. Zresztą do SE też jest jakaś "Suite", tyle że ja staram sie instalować jak najmniej programów.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Sony Ericson internet

Post autor: Jaco »

Ten Suite to angielszczyzna a ja nie znam za bardzo jeśli chodzi o sprawy techniczne w języku angielskim.Trochę trzeba będzie pokombinować i może wreszcie się uda. :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ