TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
marcinnoga75
Stały użytkownik forum
Posty: 63
Rejestracja: 2010-07-07, 05:12
Lokalizacja: Radom

TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: marcinnoga75 »

1. Zamieściłem wczoraj post, który został usunięty przez moderatora.
Ponieważ nie pozostawił Pan(i) swojego nica/email nie mam jak sprostować prywatnie, więc publikuję na formu.

VIDEO WIADOMOŚĆ/TEST praktyczny: http://www.youtube.com/watch?v=Vrh8ic4WBaE

Powód: Do przedyskutowania.

2. Dziękuję za przestawienie postu "jeżeli to jest odpowiednie miejsce dla tej treści",
jeszcze raz przepraszam dla mnie organizacja forum nie jest tak znana jak dla Pana.

Obrazek Obrazek
1. HUAWEI E1820+D100 / 2. HUAWEI E1820+D100+SNAPgear SME570 (~jako PROXy server)
Ostatnio zmieniony 2010-07-08, 14:40 przez marcinnoga75, łącznie zmieniany 3 razy.
Schemat sieciowy: iPLUS75_LTE + Huawei E398+D100 + ASUS WL-700gE + Gigaset A580IP; Huawei E173-u2 + SimData; ...
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: zDaleKi »

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem forum:

III. Zasady publikacji:
8. Spamowanie jest na Forum zabronione, dlatego też posty, które w swojej treści zawierają:
  • a. poddanie pod ocenę własnej strony internetowej lub jej reklamowanie,
    b. inne reklamy związane z własną twórczością,
    c. adresy ciekawych stron wyszukanych w Internecie,
    d. Odnośników do stron aukcyjnych (konkretnego przedmiotu) np Allegro, eBAY - reklamujące aukcję.
Pierwszy post i już reklama własnego bloga.
Dlatego uważam, że moderator słusznie usnął temat.

III 9. Postanowienia pkt 8. nie dotyczą:
[...]
b. użytkowników posiadających status Stały użytkownik lub wyższy, lub którzy uzyskali zgodę administratora lub moderatora Forum,
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: Jaco »

marcinnoga75 pisze:Zamieściłem wczoraj post, który został usunięty przez moderatora.
Zgadza się to ja to usunąłem.
Obsługa forum pisze:Powód: Do przedyskutowania.
marcinnoga75, czy ty myślisz że jedynym zajęciem moim jak i innych moderatorów forum a także admna jest siedzenie ciągle na forum.Otóż nie. Ja jak i inni pracują i zebrać się w jednym czasie jest naprawdę trudno.

Ponadto ten temat który tu założyłeś powinien być w tym dziale: http://www.bez-kabli.pl/viewforum.php?f=18 gdzie rozmawiamy o forum .
marcinnoga75
Stały użytkownik forum
Posty: 63
Rejestracja: 2010-07-07, 05:12
Lokalizacja: Radom

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: marcinnoga75 »

Zgadza się z tego co mi Pan "BliSki" napisał, złamałem 3 punkty regulaminu i to mi się w świetle regulaminu należało, ale wybaczcie początki nie są takie proste. Przepraszam!

Ale wracając do głównego tematu, uważam miejsce tego posta jest odpowiednie: INTERNET KOMÓRKOWY (GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA) » Nowe technologie i standardy.

Jak przyśpieszyć sprawność, szybkości i niezawodność Internetu mobilnego, docelowo chcę stworzyć super łącze wykorzystując dwóch operatorów (2xWAN) i szukam osób które się tym zajmują i przeprowadzały takie działania. 2xWAN(modemy) to będzie symulacja DUAL CARRIER, czyli technologii która dopiero wejdzie.

A obecnie tylko z jednym modemem i z aktywnym urządzeniem sieciowym w mojej lokalizacji udało się przyśpieszyć download 200% !!!

Zdaję sobie sprawę, że 9 min filmu to za dużo ale tyle trwał test.
Skracam tekstowo film a) bezpośrednio / b) pośrednio przez SNAPgearSME570:
I a)1.51/0.28 b)3.30/0.97
II a)2.13/0.81 b)4.66/1.01
III a)2.01/0.95 b)3.81/1.01
Schemat sieciowy: iPLUS75_LTE + Huawei E398+D100 + ASUS WL-700gE + Gigaset A580IP; Huawei E173-u2 + SimData; ...
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: Jaco »

marcinnoga75, tu dyskusja jest o tym czy twój usunięty wątek ma powrócić czy nie a nie o poruszonym temacie w usuniętym wątku.

Dostałeś odpowiedź więc czemu drążysz tu dalej.

Napisz nowy temat.Zastosuj się do regulaminu i umieść go w odpowiednim dziale.

Ten przenoszę do http://www.bez-kabli.pl/viewforum.php?f=18
marcinnoga75
Stały użytkownik forum
Posty: 63
Rejestracja: 2010-07-07, 05:12
Lokalizacja: Radom

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: marcinnoga75 »

Jaco pisze:Dostałeś odpowiedź więc czemu drążysz tu dalej.
marcinnoga75, tu dyskusja jest o tym czy twój usunięty wątek ma powrócić czy nie a nie o poruszonym temacie w usuniętym wątku.
Ależ skąd, dziękuję za usunięcie postu który łamał regulamin, pomimo że go przeczytałem przed zamieszczenie wydawało mi się, że piszę że kupiłem coś za 99pln na aukcji, było wyrazem mojej radości, a nie reklamą produktu - ale to mój błąd, tak się to czytało.
Jaco pisze:Dostałeś odpowiedź więc czemu drążysz tu dalej.
A może być "3" rozwiązanie po prostu nie zrozumiałem co Napisałeś do mnie, teraz wydaje mi się oczywiste, ale jak widzę gdzie przeniosłeś wiadomość i jak poczytałem inne widomości.

Ja poczułem nutkę agresji, a ja po prostu jestem zgubiony w Cybernetycznym świecie, którego nie znam i trochę po omacku wpadam w przeszkody.
Schemat sieciowy: iPLUS75_LTE + Huawei E398+D100 + ASUS WL-700gE + Gigaset A580IP; Huawei E173-u2 + SimData; ...
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: Jaco »

marcinnoga75 pisze:A może być "3" rozwiązanie po prostu nie zrozumiałem co Napisałeś do mnie, teraz wydaje mi się oczywiste, ale jak widzę gdzie przeniosłeś wiadomość i jak poczytałem inne widomości.
Zatem do roboty :cwaniak:
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: krystianb »

marcinnoga75 pisze:było wyrazem mojej radości,
Mamy pewne powody, żeby wątpić w Twoją radość.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: Jaco »

Zastanawia mnie jedno. Czemu testy są zrobione w lutym na nie lipcu bo takowy miesiąc teraz mamy :cfaniak:

Mój test przed chwilą :

Obrazek
marcinnoga75
Stały użytkownik forum
Posty: 63
Rejestracja: 2010-07-07, 05:12
Lokalizacja: Radom

Re: TEST iPLUS - download 200% z SNAPgearSME570

Post autor: marcinnoga75 »

krystianb pisze:
marcinnoga75 pisze: <font color="#FF0000"><b>[...]</b></font>
Mamy pewne powody, żeby wątpić w Twoją radość.
Ja też mam powody wątpić w radość, czy aby nie jest sens się czepiać słówek, a sam wątek:
Ani jednego pytania? ani wskazówki? czy tłumaczenia problemu czy kierunku dalszego testu!

Ja kilka lat czytałem regularnie pl.misc.telefonie.gsm i jak padło 50km od Ciebie:
jedz sprawdź, dobra jutro opiszę, a teraz to "kolorowa prasa"

KK, RR, Expert, *.g.pl ... to były fragmenty mojego życia

[ Dodano: 2010-07-08, 17:03 ]
Jaco pisze:Zastanawia mnie jedno. Czemu testy są zrobione w lutym na nie lipcu bo takowy miesiąc teraz mamy
Fakt to mój błąd jak speedtest.net - to przestawiłem na organizację daty US i tak zostało. Zobacz dziś dają: 873067532, a to jest 867015588.
Jaco pisze:Mój test przed chwilą :
A to mój:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-07-08, 21:20 przez marcinnoga75, łącznie zmieniany 1 raz.
Schemat sieciowy: iPLUS75_LTE + Huawei E398+D100 + ASUS WL-700gE + Gigaset A580IP; Huawei E173-u2 + SimData; ...
ODPOWIEDZ