nokia 6630 kilka pytań

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jackq
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2006-04-06, 05:30
Lokalizacja: Bielsko-Bia?a

nokia 6630 kilka pytań

Post autor: Jackq »

Mam kilka pytan do ludzi, którzy korzystają z nokii 6630 jako modemu.
Jaką max prędkośc można na niej osiągnąc?
Czy warto zamienic SE GC85 na 6630 - chodzi o predkosc i stabilnosc polaczenia, co jest lepsze w codziennym uzytkowaniu neta?
Czy nokia 6630 z simlokiem na orange ale z anglii bedzie dzialac w orange polskim?
Bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam.
Odst?pi? umow? - http://www.bez-kabli.pl/ftopic3535.html modem gratis
Awatar użytkownika
Enzo
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 341
Rejestracja: 2006-02-06, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: nokia 6630 kilka pytań

Post autor: Enzo »

Maksimum, jakie mam (miałem) to, 380kb/s, ale to na UMTSie. U Ciebie raczej nie ma UMTSu, więc pozostaje EDGE, który jest taki sam w przypadku obydwu urządzeń jest taki sam (10 klasa), mogą się minimalnie różnić, ale raczej niewiele. Co jest lepsze, to zależy czego potrzebujesz. :) Ja wolę telefon.
iPlus+E61i=FUN
guner
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-05-14, 20:01

Re: nokia 6630 kilka pytań

Post autor: guner »

Ja sie tez zastanawiam nad kupnem tego telefonu. Pamietaj jednak ze simlock na kazda zagraniczną siec powoduje ze u nas ten telefon nie bedzie działał. Nawet jak sie ta siec tak samo nazywa jak nasz. Orange w Angli to nie Orange w Polsce i zapomnij o włożeniu do takiego telefonu karty dawnej Idei.
Awatar użytkownika
Jackq
Użytkownik forum
Posty: 35
Rejestracja: 2006-04-06, 05:30
Lokalizacja: Bielsko-Bia?a

Re: nokia 6630 kilka pytań

Post autor: Jackq »

Skoro te urzadzenia maja te same parametry to sprzedaje modem se gc85 (juz wystawilem na allegro) i kupie nokie 6630 ale w anglii. Wole telefon bo z modemem mam ciagle problem z zasiegiem (nie bede inwestowal w antene) a jak podlacze mojego k700i to smiga bez problemow tylko ze przez gprs.
Patrzylem juz na ebay'u angielskim i ceny tego fona bez simlocka oscyluja od 30-70 funciakow, no i wysylka pewnie jakies 6-7ł. Cena lepsza niz w kraju, konto mam na ebayu kupowalem juz motorole to luzik 8)
Ciekawe ile kosztuje wgranie pl menu?
Odst?pi? umow? - http://www.bez-kabli.pl/ftopic3535.html modem gratis
ODPOWIEDZ