pytanie o Wi Fi

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

pytanie o Wi Fi

Post autor: Grzegorz20 »

nie wiem czy to odpowiedni dzial ale chcialem sie o tym wiecej dowiedziec a nie wiem co to w ogole jest? i co trzeba zrocic aby cos takiego miec na kompie lub w telefonie. wiem ze na rynku we wrocku cos takiego jest ale poza tym nic o tym nie wiem jakie tam mozna predkosci osiagać itp? a i słyszalem ze juz podobno jest na placu grunwaldzkim ale czy to w ogole prawda w tamtym roku gdzies czytalem ze maja to wprowadzic na grunwald ze wzgledu na studentow ale czy to juz zrobili??? bardzo prosze o rzyczliwość :-)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: pytanie o Wi Fi

Post autor: zDaleKi »

Przenoszę posta na to forum, bo tu jest dla niego miejsce ;)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Re: pytanie o Wi Fi

Post autor: Grzegorz20 »

faktycznie sorry ale nie zauwazylen na początku
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: pytanie o Wi Fi

Post autor: ikw »

kup sobie karte WI fi do laptopa - jesli takowego posiadasz...
wyjdz na wspomniane miejca...kup sobie piwko...wlacz kompa i poserfuj!
aaaa no i nie radze ze stacjonarnym chodzic...bo sie przed deszczem troche trudno ucieka no i <font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> wyglada to jakos dziwnie.
PZDR!
Grzegorz20
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2006-05-20, 10:25
Lokalizacja: wrocek

Re: pytanie o Wi Fi

Post autor: Grzegorz20 »

ale mi bardziej chodzi i wiadomosci czy w domu owaki sygnal moze dochodzic i jakie sa predkosci i co zrobic aby miec wi fi na telefonie albo jesli sygnal dochodzi do domu na kompie stacjonarnym i moze ktos wie czy na grunwaldzie wi fi juz jest?????????????????? czekam na odp
ikw
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2006-03-21, 21:41

Re: pytanie o Wi Fi

Post autor: ikw »

yyy no to ja nie wiem o co cho:)
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: pytanie o Wi Fi

Post autor: MaxFM »

Spraw sobie yage, karte wifi, podłacz do kompa, zainstaluj netstumbler i sie dowiesz jakie sieci masz w zasiegu.
ODPOWIEDZ