problem z radiowka blagam o pomoc -> problem z transferem

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mario88top
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-16, 17:21

problem z radiowka blagam o pomoc -> problem z transferem

Post autor: mario88top »

od niedawna mam radiowke transwer w nocy mialem 200mb teraz roznie niewiecej niz 100mb
wywala mnie z serwerow w emule(<font color="#FF00FF"><b>»»w ogóle««</b></font> nie dziala),w bitcomet mialem duzo sedow teraz 0 laczy mnie tylko z kilkoma peerami i <font color="#FF00FF"><b>»»nie mogę««</b></font> dociagnac filmow mozliwych peerow jest ponad 1000 zawsze wybieram pliki z najwiekszom liczba zrodel,robactwa na komputerze <font color="#FF00FF"><b>»»nie mam««</b></font> wielu osobom przesylalem logi i jestem dobrze zabezpieczony
zasiegalem opini o tej sieci i wychodzi na to ze pare osob mialo tez ten problem
nie wiem jak udowodnic ze to administrator on ciagle mnie zbywa natomiast wmowil moi rodzicom ze to nie jego wina
w umowie jest staly dostep i ze musze odac sprzet za ktory zaplacilem jesli zerwe umowe
Prosze o pomoc zwlaszcza jak udowodnic ten fakt
mam bardzo wysokie wysylenie i niskie sciaganie wiele osob uwaza ze to blokada portow jest tego przyczyna
natomiast administrator zwala wine na wirosy itp. ktorych nie mam ,a sprawdzalem na wiele sposobow, az dla pewnosci sformatowalem dysk dodam ,ze komputer mam zabespieszony w 100/%
Błagam o pomoc smile.gif
pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: problem z radiowka blagam o pomoc -> problem z transferem

Post autor: MaxFM »

Ma za słaby sprzet i łacze na taka liczbe uzytkowników i nie wyrabia. Koles robi Cie w baloona, obciał Ci transfer albo p2p i zbywa Cie byle gadka. Jak mozesz to zmien providera. Za sprzet jak nie zapłaciłes to mu oddaj.

EDIT:
aa własnie, predkosc up i down mozesz sobie sprawdzic TU
mario88top
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-06-16, 17:21

Re: problem z radiowka blagam o pomoc -> problem z transferem

Post autor: mario88top »

MOGE JAKIMS PROGRAME SPRAWDZIC CZY MI POBLOKOWAL PORTY LUB LICZBE POLACZEN BO CHYBA NAJBARDZIEJ GO BOLALA LICZBA MOICH POLACZEN
NO I NIE WIEM DA SIE SPRAWDZIC CZY JAKOS MI NIE FILTR P2P
pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
MaxFM
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 653
Rejestracja: 2006-04-20, 15:04
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: problem z radiowka blagam o pomoc -> problem z transferem

Post autor: MaxFM »

mario88top pisze:NAJBARDZIEJ GO BOLALA LICZBA MOICH POLACZEN
A co go to obchodzi, łaczysz sie gdzie chcesz i kiedy chcesz, to nie jego sprawa, po to masz neta. A co do blokowania portów to jak dany p2p Ci nie działa tzn jest zablokowany. W wiekszosci p2p mozliwa jest zmiana portu. Zmien sobie na 80 (http), tego chyba Ci nie zablokował skoro stronki chodza :P
ODPOWIEDZ