Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bazyl
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2006-04-09, 08:29

Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: bazyl »

Witam tak jak w temacie jak skonfigurować mojego fona żebym mogł działać na JaduGadu przez komórke w koncu mam iPlusa miał bym za free komunikator zawsze przy sobie. Próbowałem już za pomocą strony Plusgsm-a tam wysłałem sobie sms-a konfigurującego K500i ale coś dalej mi się łączyć nie chce wyskakije error żebym skonfigorował internet żeby łączył się przez gprs. Jeżeli ktoś ma ten telefon był bym wdzięczny za łopatologiczną instrukcje jak to zrobić. Ewentualnie polecić miżecie mi inny komunikator z obsługą gg.
M COMANDER iPlus max dl 5.5 KB HELP
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: Szadzik »

Musisz ustawić profil Internet (nie WAP) jako aktywny.
Back to the Future ;)
bazyl
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2006-04-09, 08:29

Re: Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: bazyl »

w ust.internetowe mam tylko profile takie jak MMS GPRS, WAP GPRS, i MMS a to chyba są złe i trzbe by je od podstaw zrobi samemu a ja nie wiem jak wiec prosze o pomoc patologiczna jak to zrobic. Sory ze bez polskich liter ale u kumpla siedze.
M COMANDER iPlus max dl 5.5 KB HELP
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: magmike »

Może tutaj?
pozdrawiam, magmike
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: Szadzik »

bazyl pisze:w ust.internetowe mam tylko profile takie jak MMS GPRS, WAP GPRS, i MMS a to chyba są złe...
Ustaw GPRS jako domyślny.
Back to the Future ;)
bazyl
Użytkownik forum
Posty: 41
Rejestracja: 2006-04-09, 08:29

Re: Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: bazyl »

Wielkie dzieki za helpa mam tu coś dla ludzi mających nadzieje na neta w kom http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/ jest to opera mini działająca na Javie zaraz ide do kiosku kupie karte do mojego simplusa i powiem czy działa. Przy okazji znacie stawki w Siplusie za neta czy są naliczane od ilości danych czy czasu ??
M COMANDER iPlus max dl 5.5 KB HELP
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Jak skonfigurować SE K508i żeby działało JaduGadu iPlus

Post autor: Szadzik »

bazyl pisze:Przy okazji znacie stawki w Siplusie za neta czy są naliczane od ilości danych czy czasu ??
Po stawki odsyłam na stronę operatora, a co do naliczania, to o ile łączysz się przez GPRS/ EDGE UMTS to wszystko rozliczane jest według wysłanych odebranych danych. Transmisja CSD jest w tej chwili praktycznie bezużyteczna.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ