Pomozcie.. Chce miec neta w tel

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Konrado
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-30, 17:18

Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Konrado »

Witam..
Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje jakies konkurencyjny pakiet do tego co oferuje Heyah (pakietowa trnsmisja danych 5zl za 5mb).. Obecnie mam mixa w plusie a chcialbym <font color="#FF00FF"><b>»»korzystać««</b></font> z internetu na telefonie.. dodam ze mam Samsunga C100 i jeszcze jedno pytanko: czy pojdzie na nim opera mini? bo ten telefon troche lipny jest... z gory dzieki wielkie
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Sundance_kid »

Simdata po raz, po drugie pakiety w Idei, po trzecie to było wałkowane wielokrotnie...
wk26
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2006-03-19, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: wk26 »

O ile sie nie myle to C 100 nie ma GPRS.
Konrado
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-30, 17:18

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Konrado »

a czy w tym telefonie moge miec Opere mini?? ten telefon niby jave to chyba ma ale tak jakby jej nie bylo..
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Szadzik »

Konrado pisze:a czy w tym telefonie moge miec Opere mini?? ten telefon niby jave to chyba ma ale tak jakby jej nie bylo..
Dziwna opinia, może chodzi Ci o to, że nie można przez kabel wgrać, pobierz operkę przez WAP i po problemie.
Back to the Future ;)
Konrado
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-30, 17:18

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Konrado »

mozliwe.. ale mam jeszcze pytanko o ta simdate.. co to wlasciwie jest?? czy to jest odzielna karta sim czy poprostu ja majac mix plusa moge tajakos uruchomic czy jak?? przeszukalem troche forum ale nic nie znalazlem.. jesli to juz bylo to dajcie linka:)
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Szadzik »

Żeby używać simdaty musisz kartę sim specjalną kupić, na żadnej innej karcie tej taryfy nie da się włączyć.
Back to the Future ;)
Konrado
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-06-30, 17:18

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Konrado »

czyli rozumiem ze ja trzeba normalnie doladowywac?? tak?? np jesli doladuje za 10 zl to mam tylko na 7 dni tak jak w simplusie czy dluzej??
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Pomozcie.. Chce miec neta w tel

Post autor: Sundance_kid »

Konrado pisze:czyli rozumiem ze ja trzeba normalnie doladowywac?? tak?? np jesli doladuje za 10 zl to mam tylko na 7 dni tak jak w simplusie czy dluzej??
To jest taki Simplus do internetu. Doładowania są takie same, okresy ważności itd.
ODPOWIEDZ