Kamery sieciowe do sklepu - problem.

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ArekPaczek78
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-20, 19:55
Lokalizacja: Warszawa

Kamery sieciowe do sklepu - problem.

Post autor: ArekPaczek78 »

Posiadam nieduży sklep spożywczy na peryferiach większego miasta. Z racji tego, że mam na razie niewielkie pomieszczenie do zagospodarowania i regały są umieszczone dość blisko siebie, chciałbym zainwestować w kamery sieciowe do sklepu tak, abym mógł przynajmniej minimalnie zapobiegać systematycznym drobnym kradzieżom.

Czy ktoś miał podobny problem i może mi poradzić gdzie się zwrócić?
Może ktoś montował takie wyposażenie? Jakie był koszty?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Kamery sieciowe do sklepu - problem.

Post autor: krystianb »

A dlaczego chcesz kamery sieciowe, same to raczej kiepski pomysł, a rejestrator do takich to albo trzeba by samemu zrobić z kompa, albo wybulić na niego fortunę. Lepszą opcją chyba były by kamery analogowe + rejestrator cyfrowy z dostępem z sieci.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
zefel
Stały użytkownik forum
Posty: 145
Rejestracja: 2010-12-26, 14:41
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kamery sieciowe do sklepu - problem.

Post autor: zefel »

Kamery np cztery lub mniej rejestrator ( dlatego że jak braknie napięcia i wróci jest tak że sam sie załaczy komp tego nie zrobi ) no wszystkie maja ze podłączamy do neta i mozemy zobaczyć z zew kto zna login i hasło co sie dzieje .Jak chcesz zobaczyć na dole masz moja WWW tam wejdz i po prawej masz kamery MZUiM i Moje .Przy moich otwiera sie opis dla pierwszy raz wchodzacych co ma zrobić.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamery sieciowe do sklepu - problem.

Post autor: Jo_gurt »

zefel pisze:komp tego nie zrobi
Może zrobić.
Awatar użytkownika
zefel
Stały użytkownik forum
Posty: 145
Rejestracja: 2010-12-26, 14:41
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kamery sieciowe do sklepu - problem.

Post autor: zefel »

A po drugie rejestrator jak koduje z doświadczenia koduje lepiej tzn ten sam system kodowania zapisu a na dysk więcej zapisuje niż komp , juz to przerabiałem w naturze . I poprostu preferuje rejestrator jest tam podstawa system linux odpory na wirusy :)
ODPOWIEDZ