Modemy do internetu mobilnego

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
aeroflash
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-03, 23:11
Lokalizacja: Wawa

Modemy do internetu mobilnego

Post autor: aeroflash »

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest marża na modemach, jeśli kupowałbym je u dystrybutora, w hurtowni w ilościach hurtowych a potem wystawiał do odsprzedaży?

Wiem, że mogę sobie i narzucić 100% ale kto mi to kupi.


Słyszałem, że na elektronice marża to max kilka procent no ale zarobek na modemie ze sprzedaży tylko kila złotych to marny interes.

Ma ktoś może dojścia do cennika dystrybutora elektroniki ABC DATA albo innego i mógłby mi zaprezentować jaka jest tam cena interesującego mnie modelu modemu?
Chciałbym wiedzieć jaka jest cena na hurtowni.
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Modemy do internetu mobilnego

Post autor: key »

Masz zarabiste poczucie humoru. Rownie dobrze mozesz podejsc do dowolnego przechodnia i zapytac sie ile zarabia.
Chciałbym wiedzieć jaka jest cena na hurtowni.
Zdradze Ci trik - zadzwon do hurtowni. :rotfl:
Nie pomagam na PW.
Awatar użytkownika
kris68
Stały użytkownik forum
Posty: 141
Rejestracja: 2010-02-14, 08:49
Lokalizacja: Bochnia

Re: Modemy do internetu mobilnego

Post autor: kris68 »

KEY ale gosc jako aeroflash chciał błyska-wicznie wiedziec ile zarabiaja przechodnie :D. Niestety jest taka zasada im mniej ktos czyta tym wiecej chce wiedziec. Chciałoby sie zasugerować gosciowi poczytanie ksiazki telefonicznej.......
aeroflash
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-03, 23:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Modemy do internetu mobilnego

Post autor: aeroflash »

wiesz pytac sie ile kto zarabia to co innego jak zapytac sie jake sa zarobki na sprzedazy lodow w sklepie, takze key jak jestes taki madry i cwany to wez ten telefon do hurtowni i zadzwon z pytaniem po ile sprzedaja to i owo.

Przed zalozeniem dzialalnosci gospodarczej i podpisaniem umowy z dystrybutorem nie dostaniesz zadnego wgladu w cennik produktow jaki maja.

Moje pytanie byo skierowane do ludzi, ktorzy moze sa w temacie i mogliby mi cos podpowiedziec.

Kris widac ze siedzisz tylko w necie i czytasz, ale co z tego? Zrobiles na tym jakis interes? W internecie to ja sobie moge napisac, ze mam strone z opisami bajek i zarabiam na niej z reklam 10000 zl miesiecznie, i co uwierzysz w to i nie bedziesz nikogo sie pytal czy aby to mozliwe, ale zalozysz sam taka sama strone z nadzieja, ze bedziesz tez tyle zarabial. Nic nie robiac tylko piszac bajki.

Nie pisalem tematu aby wchodzic w niepotrzebne dygresje, ale aby ktos udzielil konkretnej odpowiedzi a ktos inny kiedys mogl to przeczytac i sie dowiedziec. Po to jest forum.
Awatar użytkownika
kris68
Stały użytkownik forum
Posty: 141
Rejestracja: 2010-02-14, 08:49
Lokalizacja: Bochnia

Re: Modemy do internetu mobilnego

Post autor: kris68 »

aeroflash to zakladaj dzialalnosc gospodarcza i dzialaj - nikt ci cen na tacy nie poda - tego badz pewien. A nie bedac złosliwym - znajdz dojscia do takiego goscia co pracuje w takiej hurtowni - innej mozliwosci nie widze - a czy na forum sie uda - nie wiem.
A czytanie nikomu nie zaszkodzilo - zwłaszcza na tym forum - tyle ze wg. mnie podchodzisz od duszy strony - bo masa tu ludzi ktorzy ci pomoga technicznie i praktycznie - a ktos jak ma dojscia do cen hurtowych to nie ma zadnego interesu zeby sie tym chwalic. I troche wiecej zyczliwosci życze...
ODPOWIEDZ