karta sieciowa i pytanie

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MyDream
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-09-05, 17:48

karta sieciowa i pytanie

Post autor: MyDream »

Jestem całkowicie zielony w internecie radiowym. Teraz mam neta z kablówki, ale zamierzam zmienić go na szybszą i tanszą opcje radiową.
Byłem juz sie dowiedzieć, i powiedziano mi ze potrzeba mieć "karte sieciową". mam karte sieciową taka normalną, co mozna siec Lan zrobic. Tylko wlasnie nie wiem czy chodzi o tą karte sieciowa czy trzeba jakas specjalną. Kabel ma isc bezposrednio od anteny, do karty sieciowej.

I 2 pytanie: czy ogolnie biorąc co jest lepsze, internet z kablowki, 512 za 55zl na rok, 15gb limitu, czy radiowy, 1024 za 50zl, bez limitu. Chodzi mi o jakość.
Awatar użytkownika
morion
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 468
Rejestracja: 2006-04-25, 10:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: karta sieciowa i pytanie

Post autor: morion »

zawsze kabel bedzie lepszy od radia... oczywiście jesli chodzi o jakość połaczenia ... ale nawet najlepszy kabel nie pomoże jeśli bedziesz miał kiepskiego ISP...
<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> oferta twojej radiówki jest kusząca ale pogadaj z ludźmi którzy już to łacze radiowe używają to bedziesz się mogł zorientować czy nie wpadniesz z deszczu pod rynne :)

P.S. na DSL4000 15GB można wykręcić w ciągu doby ;))
jutro to dzis... tyle że jutro :)
ODPOWIEDZ