kamera iprtsp na zewnetrznym adresie orange

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
rafix89
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-14, 14:37

kamera iprtsp na zewnetrznym adresie orange

Post autor: rafix89 »

Witam mam internet orange freedom pro modem huawei e169 ruter TL-WR1043ND z Open-wrt (gargoyle)na pokładzie i kamerkę ip rtsp postanawiałem sprawdzić jak będzie działa kamerka przez siec Umts wiec włączyłem zewnętrzne dynamiczne ip przekierowałem port 554 i 80 do panelu wszystko w miarę śmiga oprócz obrazu nie ładuje sie wcale zarówno przez stronę jaki i przez odtwarzacz VLC orientuje sie ktoś czy Orange blokuje protokół rtsp ?lub co moze byc innego przyczyna ? oczywiście obraz po sieci Lan lata ustawiłem niski bitrate 200kbps wiec to nie powiano stanowić problemów dodam ze z ruterem i modemem tez jest problem bo trzeba na włączonym ruterze wpinać modem dopiero zaskoczy razem jak sie włączy do prądu to ruter go nie widzi jakieś pomysły ?z innym modemem nie pamiętam jaki model nie było problemów
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: kamera iprtsp na zewnetrznym adresie orange

Post autor: krystianb »

rafix89 pisze:mam internet orange freedom pro modem huawei e169
Gubisz się w zeznaniach. OFP jest po cdma.
Jaki masz apn ustawiony?
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
rafix89
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2012-12-14, 14:37

Re: kamera iprtsp na zewnetrznym adresie orange

Post autor: rafix89 »

krystianb pisze:Gubisz się w zeznaniach. OFP jest po cdma.
Jaki masz apn ustawiony?
no tak zgadza sie trochę złe opisałem mam karte rumi wiec mogę połączyć sie przez UMTS APN do zewnętrznego IP mam ustawiony VPN w mieście śmigam na UMTS bo słabo CDMA chodzi i nie mam modemu CDMA pod tp-linka

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2013-06-24, 18:08 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>

[ Dodano: 2013-06-25, 08:36 ]
a wiec problem mniej więcej rozwiązany postawiłem na domowym mikrotiku serwer openvpn połączyłem sie z nim z tp-linka i kamerka działa przy 200kbps pomimo kodeka h264 szału niema obraz lipa z rejestratora o wiele lepiej przy takiej przepustowości :) wiec nawet nie potrzebne zewnętrzne ip w Orange :) dobrze ze za free :)
Ostatnio zmieniony 2013-06-24, 17:08 przez rafix89, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ