Modem MV400 Plusa do OFP

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
orto
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-03, 08:33
Lokalizacja: Krzeszowice

Modem MV400 Plusa do OFP

Post autor: orto »

Witam,
Zakończyłem umowę z Plusem, pozostał mi router Axesstel MV410LR. Pomimo odległości (19 km) od przekaźnika do pewnego czasu całość z anteną kierunkową działała przyzwoicie, od pewnego czasu przestała. Przekaźnik Orange mam tuż za domem wiec wybór tym razem jest oczywisty.

Chciałbym podpisać umowę na OFP i wykorzystać swój stary modem z oprogramowaniem Plusa, moje pytanie brzmi - czy da sie to zrobić, czy też są jakieś przeszkody typu soft, simlock. Ktoś z was to robił? Mój soft to MV400_ETH_400C_08_PLPO Dec-2-2010
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Modem MV400 Plusa do OFP

Post autor: krystianb »

orto pisze:czy da sie to zrobić, czy też są jakieś przeszkody typu soft, simlock.
Inna elektronika, na inną częstotliwość.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Modem MV400 Plusa do OFP

Post autor: wojteks »

orto pisze:Chciałbym podpisać umowę na OFP i wykorzystać swój stary modem z oprogramowaniem Plusa
Inne pasmo, nie będzie działał w Orange CDMA.
Nie pomagam na PW!
orto
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-03, 08:33
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Modem MV400 Plusa do OFP

Post autor: orto »

Dzięki. W takim razie pozostał mi wybór modemu.
Najchętniej axesstela bym sobie darował ale mam 3 maszyny do obsługi w domu, z kolei nie wiem na ile rozwiązanie z Anydata 890 + router TPlinka się sprawdza.
ODPOWIEDZ