Nowa umowa a konto Orange online

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: Throu »

Witam,

Panowie, może błahe pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Złożyłem dziś wypowiedzenie Orange Freedom Pro, jednocześnie podpisałem umowę na Orange Free (28GB za 50,56 zł na 12 mies.) i powiedzcie mi:
1. Jaki ta operacja będzie mieć wpływ na moje konto na Orange online?
2. Co powinienem zrobić żeby mieć podgląd do tej nowo zawartej umowy?
a) założyć nowe konto na orange online na dane z Orange Free (no właśnie - które dokładnie wpisuje się przy logowaniu?)
b) czy da radę w ramach obecnego konta z Freedom Pro dodać gdzieś tą nową umowę tak żeby mieć podgląd na obie? (i czy jak OFP wygaśnie to zniknie mi ona z Orange Online?)
c) jeszcze nie odpaliłem tej nowej karty z Orange Free, po włożeniu do routera (MV610) i podaniu pinu samoczynnie wykryje i przełączy się na profil CDMA czy mam dzwonić na bok żeby ręcznie aktywowali?

Z góry przepraszam za tyle pytań, ale mam lekki mętlik i będę b. wdzięczny za rozjaśnienie :gwiazdki:
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: marens »

Jeśli OF i OFP są na tym samym koncie abonenckim to wystarczy zalogować się na obecne konto oraz wybrać podsumowanie, następnie lista numerów. Po wprowadzeniu kodu abonenckiego powinno się udać przełączyć między numerami. Okres wypowiedzenia nie ma na to wpływu, konto dezaktywuje się dopiero po rozwiązaniu umowy. Możesz też założyć drugie oddzielne konto dla nowego numeru i na nie się logować.
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: Throu »

Dzięki za info :ok: Niestety póki co w wykazie numerów widzę tylko starą cdmkę z Freedom Pro. Tej dzisiejszej z Orange Free na razie nie widać, pewnie wskoczy na dniach.
Awatar użytkownika
piori
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 224
Rejestracja: 2007-06-14, 09:52
Lokalizacja: Płońsk, Serock

Re: Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: piori »

Ja też rozwiązałem umowę OFP i podpisałem nową OF. Czekałem, aż na moim koncie pojawi się nowy numer i doczekałem się... wyłączenia konta ;) Musiałem założyć nowe. Throu, a numer klienta masz ten sam?
Throu pisze:c)
Ja musiałem dzwonić, ale to było w marcu, może teraz się coś zmieniło.
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: Throu »

Tak, mam ten sam numer klienta. Nowa umowa już mi się pojawiła na koncie Orange online i wszystko śmiga, mogę się przełączać swobodnie między numerami. Także teraz czekam już tylko na wygaśnięcie umowy OFP. :cfaniak: Ps: Też musiałem dzwonić żeby aktywować profil CDMA, bez tego się nie obejdzie jak ktoś chce korzystać z simki Orange Free w Axesstelu :)
mati123307
Stały użytkownik forum
Posty: 53
Rejestracja: 2013-03-12, 21:09
Lokalizacja: Kalisz

Re: Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: mati123307 »

a co musiales podawac jak dzwoniles do boku o aktywacje cdma
droga77
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2009-01-30, 12:43
Lokalizacja: polska

Re: Nowa umowa a konto Orange online

Post autor: droga77 »

Jakoś nie mogę założyć konta na orange.
Mam routera MV610 na którym nie przychodzą sms.
Umowa Orange Free Net.
Karta sim dualna.
Jak wsadzam kartę sim do telefonu to tylko przychodzą informacje do zapłaty i ile zostało transferu. A nie przychodzi jedno razowe hasło które jest potrzebne do rejestracji.

Co robić ?
Miałem wcześniej OFP ale konto już jest nie aktywne, już takiego konta nie ma.
Ostatnio zmieniony 2013-11-03, 12:02 przez droga77, łącznie zmieniany 1 raz.
Przepraszam za błędy
ODPOWIEDZ