orange free net jak to jest z tym limitem?

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sivaran321
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-01, 17:21
Lokalizacja: kalisz

orange free net jak to jest z tym limitem?

Post autor: sivaran321 »

Witam 4 września podpisałem umowę z Orange free net 35gb internet działał mi przez 7 dni w miesiącu resztę miesiąca prędkość była taka jak by był limit wykorzystany .Po kilkunastu telefonach wreszcie 7 października internet zaczął dobrze działać ,ale wchodzę na Orange online i patrze na rachunek a ty 739zl do zapłaty no to dzwonie do bok i mówią ze mam czekać 14 dni .Przypominam , że 1 rachunek z aktywacją był prawidłowy.Teraz mam kilka pytań

1.Jak to jest z tym limitem czy po przekroczeniu limitu w Orange free net nalicza cały czas pieniądze ?? powinien się załączyć lejek czyli 64kb/s i nic nie naliczać czy tak naprawdę jest??
2.Co to jest pakiet dodatkowy ?
Dodatkowy
Pakiet Danych 05.11.2013 (25 dni) 1230,42 MB

podstawowe
Orange Free Net - wspólny pakiet GB na konto 39813,64 MB 39813,64 MB -Powinno byc 35gb jest 39
teraz pobiera mi z pakietu dodatkowego co to wgl. jest? Przypominam że aktywnych usług nie ma i we wrześniu po tym wykorzystaniu limitu przyszedł mi SMS.
Bardzo proszę o pomoc i o nieusuwanie tego tematu .
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19165
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: orange free net jak to jest z tym limitem?

Post autor: matek451 »

Aktywowałeś , którąś z usług dodatkowych, pakiet odnawialny lub Cała naprzód SMS-em lub on-line? Może zrobił to ktoś za Ciebie. Jak wyglądały twoje rozmowy z BOK. Pobierasz dużo danych z sieci, w dzień, nocą? Składałeś reklamację, od kiedy masz okres rozliczeniowy. Zaloguj się do swojego konta w Orange i zobacz jakie usługi masz uruchomione.
sivaran321
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-01, 17:21
Lokalizacja: kalisz

Re: orange free net jak to jest z tym limitem?

Post autor: sivaran321 »

nie mam zadnych usług . teraz rozmawiam z bok i ten dodatkowy to jest mi przyznany za darmo za problemy z internetem a te 739zl to jest za bledne naliczanie pakietiów czyli problem tak jak by rozwiązany
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19165
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: orange free net jak to jest z tym limitem?

Post autor: matek451 »

Napisz jak to wszystko się skończyło. Domagaj się rekompensaty za stracone nerwy.
ODPOWIEDZ