[problem] Gubi zasięg, sam się rozłącza...

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kyoraku
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2013-10-27, 16:02
Lokalizacja: Kielce

[problem] Gubi zasięg, sam się rozłącza...

Post autor: Kyoraku »

Witam wszystkich :] Mam pewien problem a mianowicie od czwartku wieczorem ledwie trzymam nerwy na wodzy a mianowicie internet sam mi się rozłącza... na początku działo się tak gdy np. grałem w jakieś gry przez multiplayer wtedy lampka connect gasła na max 5 sekund i znów się łączyła...potem miałem tak gdy przeglądałem strony a od soboty jak próbuje coś pobrać. Wyłączałem zaporę systemową nic to nie dało...czyściłem pc odkurzaczem też nic... potem ADW cleanerem tez nic. Gram sobie w sampa 10 minut a czasami 20 i mam "lost connection" po 5 sekundach dalej się pobiera...lampka wtedy gaśnie..dzisiaj rano nie chciało mi się połączyć w ogóle z internetem dopiero po 3h udało się. Przy pobieraniu to się zwiesza nie ważne czy 1 mb czy 1gb.Czasami z 5 kresek spadnie mi do 3 albo 2..i znów do 5. Sygnał EvDO 90 dbm..dodam że od 2 lat korzystania nigdy nie miałem takiego problemu przynajmniej tak długo. Mieszkam pod Kielcami a dokładnie na wsi Radlin tj. jakieś 10 km. Pozdrawiam Michął.

[ Dodano: 2013-10-27, 20:43 ]
Jak myślicie to wina operatora czy u mnie coś nie gra? Proszę o pomoc to ważne. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: [problem] Gubi zasięg, sam się rozłącza...

Post autor: Orange Ekspert »

Mieliśmy w ostatnich dniach utrudnienia w działaniu nadajników CDMA w Twojej okolicy, ale obecnie nie powinny one już występować. Czy jest już lepiej? Korzystasz z anteny zewnętrznej?

Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ