Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

W końcu sierpnia skończyła mi się umowa OFP w Orange
Już od lipca wydzwaniam do Orange aby przedłużyć umowę...
i oddzwaniają składają propozycje ale jak mówię że zamierzam zmniejszyć abonament z 69 na 49 z mniejszym limitem to już echo
nawet podobno 2 razy kurier mi miał dostarczyć mową umowę ale jakoś do dziś nie dojechał
Jeszcze kiedyś miałem szanse na ofertę 8+1GB +20 zł +szczęśliwe godziny od 23 wszystko za 49 zł teraz nie ma śladu po tej ofercie
zachciało mi się zmniejszać pakiet....
więc nic mi nie pozostaje jak zakończyć przygodę z Orange bo po co płacić za pakiet 16GB z którego mogę w miesiącu wykorzystać z 6GB z powodu beznadziejnie niskiego transferu
kiedyś jeszcze było OK a teraz Orange poszło na ilość i tak przeładowali nadajnik że w normalnych godzinach można mieć transfer na poziomie 140kbps albo go nie mieć
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: krystianb »

arkoarek pisze:a teraz Orange poszło na ilość i tak przeładowali nadajnik że w normalnych godzinach można mieć transfer na poziomie 140kbps albo go nie mieć
Tutaj muszę sprostować, orange nie ma żadnego wpływu na obciążenie stacji, gdyż sprzedają mobilną usługę z możliwością korzystania z cdma450.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

krystianb pisze: Tutaj muszę sprostować, orange nie ma żadnego wpływu na obciążenie stacji, gdyż sprzedają mobilną usługę z możliwością korzystania z cdma450.
tak masz rację sprzedają usługę
tylko jak sprzedają bez opamiętania to wiadomo że się kiedyś zapcha
a w odpowiedzi na reklamację zapewniają że nie zamierzają nic z tym zrobić
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: Throu »

arkoarek pisze:jak mówię że zamierzam zmniejszyć abonament z 69 na 49 z mniejszym limitem to już echo
arkoarek pisze:miałem szanse na ofertę 8+1GB +20 zł +szczęśliwe godziny od 23 wszystko za 49 zł
Nie bierz nic z tych rzeczy. Przy obecnych możliwościach taka oferta jak wyżej to śmiech na sali. Zobacz sobie ofertę bez modemu (bo zakładam, że masz więc Ci niepotrzebny) http://www.orange.pl/kid,4003445680,id, ... ticle.html Za przykładowe 49,90 pln masz 20 GB i szczęśliwe godziny za free. Albo za 39,90 masz 10 GB i szczęśliwe godziny. W obu przypadkach umowa na 12 miesięcy. Jak chcesz umowę na 2 lata to za 44,95 jest 35 GB, za 29,95 15 GB - do wyboru do koloru. We wszystkich przypadkach możesz działać dalej na CDMA jeśli nie masz innych alternatyw.

Skąd jesteś? może w Twojej okolicy działa już Networks? Można dużo pokombinować. Broń Boże nie przedłużaj OFP bo to archaik wycofywany już z oferty.
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

Throu pisze: Nie bierz nic z tych rzeczy. Przy obecnych możliwościach taka oferta jak wyżej to śmiech na sali. Zobacz sobie ofertę bez modemu (bo zakładam, że masz więc Ci niepotrzebny) http://www.orange.pl/kid,4003445680,id, ... ticle.html Za przykładowe 49,90 pln masz 20 GB i szczęśliwe godziny za free. Albo za 39,90 masz 10 GB i szczęśliwe godziny. W obu przypadkach umowa na 12 miesięcy. Jak chcesz umowę na 2 lata to za 44,95 jest 35 GB, za 29,95 15 GB - do wyboru do koloru. We wszystkich przypadkach możesz działać dalej na CDMA jeśli nie masz innych alternatyw.

Skąd jesteś? może w Twojej okolicy działa już Networks? Można dużo pokombinować. Broń Boże nie przedłużaj OFP bo to archaik wycofywany już z oferty.
tylko jaki jest sens przedłużać umowę na kolejny rok kiedy net ledwo zipie co najwyżej po północy coś tam lepiej pójdzie, albo pakiet np 20GB kiedy w miesiącu ledwo zużyje połowę
szlag mnie trafia jak mi się byle strona otwiera kilka sekund
Teraz jadę na Areo które śmiga kilkukrotnie szybciej
Jestem z Piekar k/Mszczonowa
OFP kiedyś to była jedyna alternatywa i śmigało nawet na 1,6 Mbps
Orange GSM działa mi w EDGE lub w UMTS ze srednią 350 kbps więc też licho
Play ze Mszczonowa działa mi na drugim końcu podwórka wiec w domu przydała by się dobra antena
T mobile porażka
w CDMA Orange w domu na standardowych antenkach routerze działa mi na -78 - -86db więc zasięg całkiem całkiem
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26139
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: wojteks »

arkoarek pisze:tylko
Na forum obowiązują zasady pisowni, zdania zaczynamy wielką literą, przecinki, kropki też znacznie poprawiają zrozumienie napisanego tekstu!
Nie pomagam na PW!
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: Throu »

arkoarek pisze:OFP kiedyś to była jedyna alternatywa i śmigało nawet na 1,6 Mbps
Z jakiego routera korzystasz? Domyślam się, że pewno coś z rev. A, tj. MV400, 500? Modem (ADU890W) lub router (MV610) z rev. B mógłby znacznie poprawić sytuację. W mojej okolicy też sporo ludzi siedzi na CDMA i korzystając z MV400 miałem nieraz download na poziomie 0,20 Mbps :D przeskoczyłem na MV610 i wyniki 3,0 Mbps to był standard niezależnie od pory dnia czy nocy.
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

Throu pisze:Z jakiego routera korzystasz? Domyślam się, że pewno coś z rev. A, tj. MV400, 500? Modem (ADU890W) lub router (MV610) z rev. B mógłby znacznie poprawić sytuację.
tak mam MV410R od ponad 4 lat i dopiero w od początku tego roku jest słaby transfer
ale zakupić MV610 z umową na 24 m-c to może być dość ryzykowne

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2013-11-01, 19:01 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 19:01 przez arkoarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: Throu »

Na wolnym rynku MV610 idzie dostać już za mniej więcej 300 zł. Ewentualnie jakbyś wypowiedział obecną umowę i zawarł nową jako nowy klient to przy ofercie 15 GB za 59,90 zł i umowie na 12 miesięcy dostajesz MV610 za dopłatą 149 zł.

Generalnie poszperaj na stronie Orange, dobierz jak najlepszą opcję pod siebie. Gwarancji, że MV610 poprawi diametralnie transfer nie ma, ale moim zdaniem poprawi na pewno. Te 2 Mb/s powinieneś spokojnie wyciągnąć. Dobrze by było jakbyś najpierw przetestował to urządzenie w praktyce. Znaleźć kogoś kto je ma bo na próbę chyba nie dadzą przy umowie na 12 mies. Popytaj w salonie najlepiej.
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

Throu pisze:Na wolnym rynku MV610 idzie dostać już za mniej więcej 300 zł. Ewentualnie jakbyś wypowiedział obecną umowę i zawarł nową jako nowy klient to przy ofercie 15 GB za 59,90 zł i umowie na 12 miesięcy dostajesz MV610 za dopłatą 149 zł.

Generalnie poszperaj na stronie Orange, dobierz jak najlepszą opcję pod siebie. Gwarancji, że MV610 poprawi diametralnie transfer nie ma, ale moim zdaniem poprawi na pewno. Te 2 Mb/s powinieneś spokojnie wyciągnąć. Dobrze by było jakbyś najpierw przetestował to urządzenie w praktyce. Znaleźć kogoś kto je ma bo na próbę chyba nie dadzą przy umowie na 12 mies. Popytaj w salonie najlepiej.
jeszcze można wziąć na próbę i oddać a później sobie ponownie kupić z krótszą ofertą
tylko wydaje mi się że MV610 nie pomoże za bardzo bo to są typowe oznaki przeładowania sieci przez nadmiar użytkowników gdyby mój router nie działał dobrze to bym nie miał nocą transferu często powyżej 1Mbps
Kiedy weszło do oferty OFP i jeszcze w okolicach niewielu wiedział co to jest to net śmigał
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: Throu »

arkoarek pisze:wydaje mi się że MV610 nie pomoże za bardzo bo to są typowe oznaki przeładowania sieci przez nadmiar użytkowników gdyby mój router nie działał dobrze to bym nie miał nocą transferu często powyżej 1Mbps
Tak, to są oznaki przeładowania stacji, ale router ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie. MV610 działa na nowej technologii (revision B) wykorzystując 3 nośne jednocześnie i dzięki temu byłbyś uprzywilejowany w dostępie do zasobów nadajnika, że się tak wyrażę. Osiągi poprawią się co najmniej 3x w porównaniu do tego co masz teraz.

Piszę Ci z własnego doświadczenia, u mnie w okolicy 90% osób siedzi na CDMA w Orange i gdy miałem MV400 to transfer był żenujący, w ciągu dnia po 0,20 Mbps a często i mniej. Przesiadłem się na MV610 i od razu gigantyczna poprawa, wyniki po 3 Mb/s w godzinach szczytu, nocą po 5-6 Mb/s.

Także szczerze Ci radzę, bierz na próbę MV610 i nawet się nie zastanawiaj, nic nie ryzykujesz a jestem pewien, że będziesz zadowolony i jeszcze podziękujesz :ok:
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: ja.michal »

jeszcze można wziąć na próbę i oddać a później sobie ponownie kupić z krótszą ofertą
To jest rozwiązanie, ale pamiętaj, że Orange limituje podpisywanie wielu umów w krótkim terminie. Normalnie trzeba odczekać 40 dni aż system "puści" PESEL do następnej umowy. W przypadku zwrotu możliwe, że jest inaczej.
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

ja.michal pisze:To jest rozwiązanie, ale pamiętaj, że Orange limituje podpisywanie wielu umów w krótkim terminie. Normalnie trzeba odczekać 40 dni aż system "puści" PESEL do następnej umowy. W przypadku zwrotu możliwe, że jest inaczej.
więc pozostaje mi wziąć na siebie bo net jest na żonę
aczkolwiek nie wiem czy nie powinienem poszukać czegoś innego
Bo sytuacja z przedłużeniem obecnej umowy jest dla mnie nie zrozumiała co mają na celu oszukując mnie proponując umowę że już wysyłają umowę do podpisania której nie dociera
jaki mają w tym cel?
Jasno i wyraźnie mówię że pakietu za 69 nie jestem w stanie wykorzystać i proszę o mniejszy

to już lepiej stracić klienta niż podpisać z nim mniejszą umowę
rozmawiałem już z dziesiątkami konsultantów i każdy obiecuje i kłamie

Też nie wiem czy mam szanse czy podpiszą ze mną umowę z nowym routerem
czy też obiecają i nie przyślą

każdy udaje jelenia jak kiedyś w TPSA

doradzacie mi na co sie zdecydować ale jak przekonać konsultanta żeby zechciał przygotować jakąkolwiek umowę realnie

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2013-11-03, 19:26 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2013-11-03, 19:26 przez arkoarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Throu
Stały użytkownik forum
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-04, 18:49
Lokalizacja: PL

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: Throu »

Najprostsze rozwiązanie - złóż wypowiedzenie obecnej umowy. Nową zawrzyj w salonie. Ja zawsze tak robię, pomimo faktu, że warunki są czasem ciut gorsze niż w esklepie to przynajmniej załatwiam wszystko od ręki na miejscu, bez zabaw w ciuciubabkę z telefonami i zastanawianiem się czy kurier przyjedzie czy nie przyjedzie i czy umowa będzie taka jak ją negocjowałem czy jednak inna.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19172
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: matek451 »

W jakim celu przedłużasz umowę bez wypowiedzenia, sam pozbawiasz się korzystniejszej oferty. Idź do salonu złóż pisemne wypowiedzenie. Konsultant kontaktuje cię z działem utrzymania. Negocjujesz z DUK i możesz uzyskać umowę na 12m-cy bez sprzętu z rabatem 50%- za 24,95 masz 10GB + darmowe noce lub za 29,95 15GB+noce. Na dwa lata to dostaja nowi klienci.Zero problemów. Wkrótce u Ciebie modernizacja NetWorks więc pomyśl o 3G. Robiłeś próbę 3G, korzystałeś z anteny na 2100MHz? Jesteś na granicy zasięgu 3G z BTS UMTS2100 Orange z Mszczonowa, ul. Towarowa, ok. 5km od ciebie. Bez wypowiedzenia nic korzystnego nie uzyskasz, nie rozmawiaj tez z konsulami w punkcie, tylko DUK.
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

matek451 pisze:W jakim celu przedłużasz umowę bez wypowiedzenia, sam pozbawiasz się korzystniejszej oferty. Idź do salonu złóż pisemne wypowiedzenie. konsultant kontaktuje cię z działem utrzymania. Negocjujesz z DUK i możesz uzyskać umowę na 12m-cy bez sprzętu z rabatem 50%- za 24,95 masz 10GB + darmowe noce lub za 29,95 15GB+noce. Na dwa lata to dostaja nowi klienci.Zero problemów. Wkrótce u Ciebie modernizacja NetWorks więc pomyśl o 3G. Robiłeś próbę 3G, korzystałeś z anteny na 2100MHz? Jesteś na granicy zasięgu 3G z BTS UMTS2100 Orange z Mszczonowa, ul. Towarowa, ok. 5km od ciebie. Bez wypowiedzenia nic korzystnego nie uzyskasz, nie rozmawiaj tez z konsulami w punkcie, tylko DUK.
Miejmy nadzieje ze mi przedstawią jakieś warunki
Robiłem próby na modemie E3131 z antenką i z karta orange free ale predkości na poziomie 350kbps
w jakieś lepsze anteny nie inwestowałem na razie
U mnie mam gwarancję że zadziała plus z Osuchowa sygnał na Areo nam na poziomie -79 -83db wiec nie jest źle ale nie wiem jak tam z obciążeniem nadajnika wiec to też kupno w ciemno (no chyba że jakąś simdate kupię na próbe) przed OFP korzystałem z iPlusa ale to były czasy EDGE
vito85
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2013-11-03, 18:36
Lokalizacja: Prądocin

Przedłużenie umowy po 2 latach pomocy !!!

Post autor: vito85 »

Witam mam taki problem posiadam abonament w orange OFP z routerem cdma 3 Gb plus darmowe noce za 49,99 zł miesięcznie . Parę dni temu zadzwonił do mnie konsultant z ofertą i zaproponował taki sam abonament tylko zamiast 3 gb limitu dał mi 9 gb i nowy router mv610 . Niestety nie miałem pojęcia jakie aktualnie są pakiety w orange i będąc pewnym że jak dzwonią do mnie po 2 latach od kiedy korzystam z cdma to taka oferta jest korzystna ale po paru dniach coś mnie tknęło by sprawdzić jak ma się oferta dla nowych użytkowników . I ku mojemu zdziwieniu oferta dla nowych użytkowników jest identyczna z tą co ja otrzymałem .

Router w czwartek przywiózł mi kurier tak więc umowę już podpisałem ale z tego co pamiętam to klient co dzwonił do mnie z ofertą powiedział że w ciągu 10 dni mogę zrezygnować z umowy .

Czy jeżeli pójdę do salonu ( a mam taki zamiar bo wybieram się dzisiaj ) mogę negocjować lepsze warunki warunki ?

pozdr8)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19172
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: matek451 »

Tak jak pisałem idź do salonu i składaj wymówienie. Lepsza oferta tylko z działu utrzymania. Nie rozmawiaj z konsultantami w punkcie. Skąd jesteś?( Prądocin w jakiej gminie) może jest u ciebie zasięg 3G. Jeśli tak to warto z niego skorzystać. Widzę , że Orange za wszelką cenę chce sie pozbyć sprzętu do CDMA .
vito85
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2013-11-03, 18:36
Lokalizacja: Prądocin

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: vito85 »

Ok dzięki za odpowiedź jestem z chmielnik ( mieczy brzozą a Nową wsią wielką ) . Co do 3G to niestety jestem na krańcu zasięgu i jakiś czas temu miałem modem z 3g i niestety nie było szału a cdma działa mi naprawdę dobrze . I jeszcze jedno pytanko jak mam się skontaktować z tym działem utrzymania iść do salonu i poprosić numer czy jak ?

pozdr 8)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19172
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: matek451 »

Twoja miejscowośc jest wzasięgu 3G. Na tym terenie trwa optymalizacja sieci NetWorks, mozesz korzystać z HSPA+DC do 43,2Mb/s dysponując odpowiednim sprzętem. BTS UMTS2100 Orange jest w Nowej Wsi. Wymówienie składasz pisemnie w salonie Orange. Konsultant z reguły kontaktuje cię z DUK. Negocjacje prowadzisz telefonicznie. W umowie na 24-mce możesz wziąć sprzęt do HSPA+DC z rabatem na abonament nawet 50%. Orange ma teraz nowoczesne modemy i routery w ofercie. Jeśli chcesz zakupić sprzęt na wolnym rynku to możesz wyrwać umowę na 12 m-cy bez sprzętu z 50% rabatem. Nie rozmawiaj z konsultantem w salonie tylko składaj wymówienie, oni nie maja tak atrakcyjnych propozycji jak DUK. Orange nie rozwija już CDMA stąd próby upłynnienia sprzętu i wciskanie przedłużeń klientom na słabych warunkach. Sam tego doświadczyłeś
vito85
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2013-11-03, 18:36
Lokalizacja: Prądocin

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: vito85 »

No to świetnie teraz się mega zakręciłem . Więc spytam się jeszcze tylko o jedno jaki sprzęt ma szukać , pytać się w salonie ?

pozdr8)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19172
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: matek451 »

W tej chwili Orange proponuje tylko Orange Free Net, nie ma już podziału jak kiedyś. Karty działają w CDMA i GSM. Jeśli weźmiesz nowa ofertę to możesz korzystać z CDMA na routerze, który masz lub z 3G na sprzęcie , który możesz wziąć z Orange. Mają modem LTE/HSPA+DC Huawei E-3276, modem HSPA+DC E-3251 oraz routery z wbudowanym modemem LTE/HSPA+DC Huawei B-593( stacjonarny) oraz E-5776( mobilny MiFi). Cena zależna od taryfy. Umowa 24 m-ce, rabat do 50%. Dla jaj spytaj w salonie co oni ci proponują :) .Będziesz miał ubaw.Oczywiście nie przyjmuj oferty tylko wypowiadaj. Tylko się odkręć :) , w negocjacjach musisz wiedzieć czego chcesz i bądź twardy ;) Tacy klienci nie wzbudzają zachwytu u konsultantów, oni wolą golić łosi i nie ma zmiłuj się. W razie czego mów, że przejdziesz do T-Mobile, mają też NetWorks. Nic tak nie działa jak groźba odejścia do konkurencji i klient zorientowany w ofertach, zasięgu, sprzęcie. Możesz też wziąć ofertę bez sprzętu z 50% rabatem ale tylko na 12 m-cy. E-3276 lub B-593 kupisz na wolnym rynku.
vito85
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2013-11-03, 18:36
Lokalizacja: Prądocin

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: vito85 »

Ok dzięki za odpowiedz . Byłem w salonie i dowiedziałem się ze nie mogą przyjąć routera w salonie bo przechodził przez jakiś zewnętrzny magazyn i muszę go odesłać we własnym zakresie normalnie śmiech na sali ale nic nie wskórałem teraz czekam na odpowiedz Orange .

Dzięki za pomoc

pozdr
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19172
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: matek451 »

Jeśli zawarłeś umowę na odległość to masz 10 dni na zwrot i wypowiedzenie umowy. Adres , na który masz wysłać rezygnację i sprzęt jest w dokumentach , które dostarczył kurier. Odsyłaj jak najszybciej. Pytałeś o działanie NetWorks, ofertę dla ciebie?
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

vito85 pisze:Ok dzięki za odpowiedz . Byłem w salonie i dowiedziałem się ze nie mogą przyjąć routera w salonie bo przechodził przez jakiś zewnętrzny magazyn i muszę go odesłać we własnym zakresie normalnie śmiech na sali ale nic nie wskórałem teraz czekam na odpowiedz Orange .

Dzięki za pomoc

pozdr
przypomniało mi się jak kupowałem OFP z routerem w jednym salonie gość mi wciskał modem kablowy AnyData zamiast routera Axess-a tworząc historię jakiego dobrego wyboru mogę dokonać zamiast wiec poszedłem do drugiego salonu a tam dali mi Axess-a i zaczeli pisać umowę a ja taki zafascynowany oglądałem zawartość pudła z routerem znalazłem kartkę z serwisu że router został naprawiony, wiec mówię ze router miał być nowy a nie naprawiany a oni i tak mi wciskają że to pomyłka albo nie wiadomo z kąt ta kartka mimo że się nr urządzenia zgadza
Dopiero w 3 salonie się udało
vito85
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2013-11-03, 18:36
Lokalizacja: Prądocin

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: vito85 »

matek451 pisze:Jeśli zawarłeś umowę na odległość to masz 10 dni na zwrot i wypowiedzenie umowy. Adres , na który masz wysłać rezygnację i sprzęt jest w dokumentach , które dostarczył kurier. Odsyłaj jak najszybciej. Pytałeś o działanie NetWorks, ofertę dla ciebie?
Tak mnie wkurzyli z tym odsyłaniem że już o nic nie pytałem tylko się zwinąłem poczekam co z tego wyniknie

pozdr8)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19172
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: matek451 »

Nie ma na co czekać, rezygnuj z umowy zawartej na odległość i odsyłaj sprzęt. Po upływie 10 dni nic nie zrobisz.
vito85
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2013-11-03, 18:36
Lokalizacja: Prądocin

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: vito85 »

Sprzęt i umowę z odstąpieniem wysłałem wczoraj zaraz po wizycie w salonie tak więc o to jestem spokojny teraz czekam czy zadzwonią do mnie z nową ofertą 8)
arkoarek
Użytkownik forum
Posty: 38
Rejestracja: 2008-01-20, 20:19
Lokalizacja: mazowsze

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: arkoarek »

dziś zadzwonił do mnie konsultant z propozycją umowy 9 GB za 49,90 i w nagrodę za przedłużenie umowy szczęśliwe godziny... za 7 zł/m-c
i nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy w Orange szkoda słów

Post autor: ja.michal »

Bez urządzenia?
ODPOWIEDZ