Neostrada przedłużenie umowy targowanie się

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Shiliat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2014-07-28, 11:42
Lokalizacja: Przemyśl

Neostrada przedłużenie umowy targowanie się

Post autor: Shiliat »

Witam was niedługo kończy mi się umowa z Neostrada i chciałbym przedłużyć biorąc maxa jakiego mogę mnie na linii czyli 80Mb/s obecnie mam 10Mb/s i jak sprawa wygląda przy przedłużaniu żeby coś wytargować bo oprócz tego że dadzą dysk 500GB to jedno bo to prezent za 1zł.

Np przedłużając umowę Orange abonament wytargowałem 25% zniżki tel za 1zł i nielimitowane rozmowy smsy i 1,5GB transferu a tel to Xperia Z to było w tamtym roku a cena abonamentu to 59zł więc jak to z Neostrada będzie?

Ktoś coś próbował targować jakaś zniżka chociaż te 20% :> w sumie mam neostrade od początku od momentu jak było 128kb/s czyli jakieś 10-8 lat już.
Z Orange to dzwoniłem do działu utrzymania klienta a w Neostradzie to nie wiem bo nie znalazłem takich magicznych numerów :)
Awatar użytkownika
DiilGang
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 348
Rejestracja: 2013-10-26, 17:28
Lokalizacja: okolice Łomży

Re: Neostrada przedłużenie umowy targowanie się

Post autor: DiilGang »

W Neostradzie nie ma zniżek, dostajesz taką ofertę jak każdy. Tyle że dostaniesz prezent za przedłużenie .
Huawei B315 - Orange LTE 2600 + Cybertech 17 dBi 2100 MHz
Awatar użytkownika
Orange Ekspert
Pracownik operatora
Posty: 263
Rejestracja: 2012-05-31, 14:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Neostrada przedłużenie umowy targowanie się

Post autor: Orange Ekspert »

@Shiliat, nie ma możliwości negocjowania ceny abonamentu za usługę Neostrada. Jest ona określona w regulaminie promocji. Gadżety natomiast mogą się różnić w zależności od wybranego kanału kontaktu. Jeżeli chcesz trafić do działu utrzymania klienta, to możesz zadzwonić na infolinię 801 505 505 i poprosić doradcę o przełączenie do pracownika, który się tym zajmuje.
ODPOWIEDZ