[zasięg] Jaki internet polecacie w okolicach Zamościa (+20km

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
misiek260593
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-21, 17:19
Lokalizacja: Świdniki

[zasięg] Jaki internet polecacie w okolicach Zamościa (+20km

Post autor: misiek260593 »

Witam, obecnie posiadam orange free dom pro radiowke z 17 gb limitem,umowa konczy mi sie w marcu. Chciałbym spytac czy orientuje sie ktos w zasiegu jakiego internetu jestem, jest to miejscowość Świdniki ok. Miączyna. Ponieważ nie bardzo widzi mi sie przedluzanie umowy z orange bo w ostatnich miesiacach masakrycznie spadly predkosci internetu. Z tego co znalazlem powinienem byc w zasiegu GTnet, ciekaw jestem czy pozostaja tylko te 2 firmy czy moge w czyms jeszcze wybierac, bo przy googlowaniu nic wiecej nie znalazlem wartego uwagi.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: [zasięg] Jaki internet polecacie w okolicach Zamościa (+20km

Post autor: adixm »

Kolego jedyny słuszny wybór to Play, gdyż tylko oni powinni mieć zasięg nawet LTE(i to bez anteny), nie radzę natomiast podpisywać umowy a wziąć Internet w Play na karte, a router/modem LTE kupić we własnym zakresie, całkiem możliwe że nawet nie będzie CI potrzebna antena, a powinno to działać sto razy lepiej niż CDMA.
misiek260593
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-21, 17:19
Lokalizacja: Świdniki

Re: [zasięg] Jaki internet polecacie w okolicach Zamościa (+20km

Post autor: misiek260593 »

Nom faktycznie, nie wiedzialem ze jestem w zasiegu LTE, a czemu radzisz wziąc na karte a nie normalny abonament ?Czy sprobowac karte i jezeli bedzie ladnie smigac to wtedy abonament?
Bari
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2014-01-08, 21:48
Lokalizacja: Brzeg

Re: [zasięg] Jaki internet polecacie w okolicach Zamościa (+20km

Post autor: Bari »

Obecnie Play wprowadził promocję w taryfie na kartę za 45 zł no-limit na miesiąc. Cena jest porównywalna z abonamentem, ale jest ten plus że w każdej chwili będzie można zrezygnować, dlatego kolega wyżej zasugerował takie rozwiązanie ;)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [zasięg] Jaki internet polecacie w okolicach Zamościa (+20km

Post autor: ja.michal »

Bari, chyba nawet taniej niż abonament. Do tego można sobie manewrować z opcją bez limitu czyli np. włączyć formułę www, noc bez limitu, weekend bez limitu i wtedy wychodzi nam tylko 25 zł miesięcznie. ;)
ODPOWIEDZ