Lokalizacja:Trzebinia, Młp , LTE : Play(RBM) czy Plus ?

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ArturG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-04-19, 07:41
Lokalizacja: Trzebinia

Lokalizacja:Trzebinia, Młp , LTE : Play(RBM) czy Plus ?

Post autor: ArturG »

Witam ,
od 2 msc używam modemu E3372 ( ci agle nie wiem czy to hilink - jak rozpoznać ) na karcie LTE bez limitu RedBulla ( starter za 9 zł) - wpięty w jeden z dwóch laptopów . Aktualnie myślę nad zrobieniem w domu wifi na LTE i tutaj pytania :
1. Aktualnie mam tego prawie darmowego RB , ale kusi mnie tez nowe bezlimitu LTE w Plusie za 49,95( jest niezależne od łączności , nawet w 3G ) . Nie wiem tylko jak z zasięgiem i sygnałem od Plusa w mojej lokalizacji ( 32-540 Trzebinia , Fabryczna 6 ) .
2. Jaki sprzęt do tego kupić ? mam ten modem 3372 i myślałem o dokupieniu routera , np. 3422v2 lub dwr116 , ale jeżeli faktycznie sygnał będzie lepszy to nie jest dla mnie problemem zakup b315s22 lub czegoś innego do 450 zł ( DWR 921/956 - ale zniknęły z alldrogo) .
Dzięki z góry za pomoc.
Artur
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lokalizacja:Trzebinia, Młp , LTE : Play(RBM) czy Plus ?

Post autor: matek451 »

A co to za oferta w Plusie za 49,95 na dodatek z no limit na 3G? Nie znam takiej nawet w nowym SmartDom tym bardziej no limit na 3G. To Plus i tu takie numery nie przechodzą. Jaki jest sens pchania się w abonament na dodatek w Plusie gdy w RBM jest nadal za darmo LTE bez limitu?
ArturG
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-04-19, 07:41
Lokalizacja: Trzebinia

no limit

Post autor: ArturG »

Sorki : oferta Heyah , 49,98 na kartę i internet/rozmowy/sms bez limitu nawet w zasięgu 3G . Problemem jest przywiązanie do numeru i urzadzenia ...
Artur
ODPOWIEDZ