Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dzikus30
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2023-06-03, 15:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: dzikus30 »

trudno tu przesyłać wam jakieś pomiary skoro wykonam jeden pokaże prędkość ponad 50mb/s by przy kolejnym pokazać nic albo jakieś smieszne minimum
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Pokaż te z większą i te z małą prędkością, od czegoś to musi zależeć.
Nie pomagam na PW!
GChmurka
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2023-02-15, 18:17

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: GChmurka »

To może ja porównam wam oferty, bo też mierzyłem się z tematem.

Plus u mnie wygląda tak:
- cena internet 49zł (1 miesiąc gratis) + (49zł + 24 raty 20zł za zestaw MF889 + T3000), urządzenie będzie moje po spłacie rat, miesięcznie to daje 69zł obciążenia
- brak limitu prędkości co przekłada się u mnie (ale to kwestia indywidualna zależna od lokalizacji) na: 400/60 Mbps
- limit 1TB na miesiąc, potem lej na 1Mbps, jak nie starczy będę musiał ratować się prepaidami ;(
- umowa na rok
- brak przywiązania do BTS w okolicy (czyli mogę sobie zabrać sprzęt na wakacje, na działkę, etc...)

Należy dzwonić do plusa bo na stronie nie ma takiej oferty, ja zadzwoniłem do plusa tylko po to by potwierdzić, że sprzęt będzie mój po spłacie rat i że to nie jest opłata za użyczenie, bo byłem zdecydowany na to co jest na stronie (79zł + 24 raty po 20zł). Ale konsultant zaczął mi przedstawiać lepszą ofertę niż na stronie (podwoił pakiet z 500GB na 1000GB), jedynie co chciał mnie wkręcić w 40zł za sprzęt.... Jak powiedziałem, że na stronie są przecież raty za 20zł/miesiąc , coś tam poudawał, że sprawdza i dał to 20zł. Cenę 49 za sam internet uzyskałem przenosząc numer z orange flex (płaciłem 30zł) na abonament za 59zł. Czyli teraz wszystko wyszło mnie:
- internet 49zł (umowa na rok)
- telefon pakiet L 59zł (umowa na rok)
- raty 20zł miesięcznie przez 24 miesiące

Czyli podchodząc z oferty na stronie:
- 79zł internet (500GB), umowa na 2 lata
- rata za sprzęt MF889+T3000 20zł (24 raty) + opłata jednorazowa (płacona u kuriera) 49zł: w sklepie 1600zł (kupię za 529zł)
- telefon w orange flex za 30zł (w każdej chwili mogłem się wynieść)
suma: 129zł miesięcznie

Poszedłem na ofertę konsultanta:
- 49zł internet (1000GB), umowa na rok
- rata za sprzęt MF889+T3000 20zł (24 raty) + opłata jednorazowa (płacona u kuriera) 49zł: w sklepie 1600zł (kupię za 529zł)
- telefon w abonamencie L 59zł, umowa na rok
suma: 128zł miesięcznie


W T-Mobile wyglądało to tak:
- w pakiecie L (90Mbps)z MF289F: cena 90zł (6 miesięcy gratis) = 67,5zł/miesiąc/2lata, sprzęt kupujesz za 9zł, 30 dni darmowych testów
- w pakiecie L (90Mbps) z MF889: cena 110 (6 miesięcy gratis) = 82.5zł/miesiąc/2lata, sprzęt wynajmujesz , 14 dni na zwrot (standardowo dla umowy zawarta poza lokalem)
- w pakiecie XL (bez ograniczenia prędkości) z MF889: cena 130 (6 miesięcy gratis) = 97.5zł/miesiąc/2lata, sprzęt wynajmujesz, 14 dni na zwrot
- bez limitu transferu co jest akurat super ofertą....
- umowa na 2 lata
- smycz w postaci przywiązania do najbliższych BTS deklarowanego używania usługi (czyli nie zabiorę routera na działkę aby popracować zdalnie) bo prędkość spadnie do 512kbps

T-Mobile u mnie działało ~ 50-60/10Mbps z powodu słabej lokalizacji BTS (przy zakupionym pakiecie do 90Mbps, albo przy 2 podejściu z MF889 brak limitu). Pewnie jakby mi transfer osiągał 90Mbps przy 1 podejściu z MF289F to nie interesował bym się anteną zewnętrza (myślałem, że coś popraw i było lepiej o całe 10% :facepalm: ), a finalnie konkurencją w postaci plusa który ma w moim wypadku lepsze lokalizacje BTS i transfery rzędu 400/60
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1724
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mig25 »

To w Plusie to na firmę ?
Bo przecież na pewno dla zwykłych użytkowników jest umowa na 24 miesiące , oferty 1TB normalnie nie ma ,a 500GB/mc to opłaty 99pln miesięcznie z MF889+T3000.
GChmurka
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2023-02-15, 18:17

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: GChmurka »

To w plusie to na osobę fizyczną.
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1724
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mig25 »

GChmurka pisze:To w plusie to na osobę fizyczną.
Dzwoniłem na Plusa , i z mc889 jest 1000GB za 149pln miesięcznie , 500GB za 99pln miesięcznie , umowa na 2 lata. jedyne co mogłem dostać to 3 miesiące pierwsze bez abonamentu ( tylko 20pln za sprzęt).
Może masz kontakt do tego konsultanta ? Może być na priv.
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1724
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Mig25 »

Ok , generalnie jest taka oferta ,ale ak ma się już jakiś abonament na telefon albo na tv Polsatu ( tzw. oferta łączona). Co nie zmienia faktu , że i tak to wyjdzie taniej , niż przy samym internecie... Także też się skusiłem przenosząc numer żony.
Barosz30
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2023-03-21, 22:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Barosz30 »

marco1111 pisze:widziałem własnie ten zapis ale w porównaniu do innych ofert nie ma konkretniej liczy GB od której tak mogło by się stać, ktoś napisał że taki limit to 1000 GB ciekawe czy to prawda.
Posiadam ten pakiet bez limitu GB danych ale do 30 Mbit prędkości. Przez prawie dwa lata przy intensywnym korzystaniu typu : netflix kilka razy w tygodniu, dzieciaki youtube namiętnie oglądają, pobieranie plików po 50 GB. Nie dostałem nigdy żadnego lejka. Z tego co wiem to sprawdzają z jakiego BTS-a będziesz korzystać i w jakim stopniu jest on obciążony, wtedy decydują czy oferta bez limitu będzie dla ciebie dostępna. Ja musze niestety z niego zrezygnować bo po modernizacji nadajnika, z którego korzystam parametry internetu są tragiczne a nic nie dają moje reklamację. Pozdro
Barosz30
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2023-03-21, 22:41

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Barosz30 »

Mig25 pisze:
GChmurka pisze:To w plusie to na osobę fizyczną.
Dzwoniłem na Plusa , i z mc889 jest 1000GB za 149pln miesięcznie , 500GB za 99pln miesięcznie , umowa na 2 lata. jedyne co mogłem dostać to 3 miesiące pierwsze bez abonamentu ( tylko 20pln za sprzęt).
Może masz kontakt do tego konsultanta ? Może być na priv.
Z smart dom place 70 zł za 1000GB internetu w plusie...
kamikami
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2023-06-29, 15:07

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kamikami »

skoro był wspomniany 812kt to też sie pochwałę oferta 90mb/s

na telefonie
Obrazek
Obrazek

na 812kt
Obrazek
Obrazek

montowane na czuja z kompasem z telefonu ale i tak musze powiedzieć ze calkiem fajnie to dziala jeśli chodzi o stabilność, dopiero nie dawno antena zostala zainstalowana wcześniej bylo max 30mb/s, ten dir825 to dziadoctwo juz sie psuje trzeba restartować 5ghz znika, 3 letni mi4a radzi sobie bez problemu. I tak chyba nie polece tego sprzętu bo podobno to kat.6 w nocy potrafie dobić do 120mb/s a telefon do 230mb/s :facepalm:
sprzęt posiadam rok i również nie uświadczyłam lejków możliwe ze za mało miesięcznie pobieram i tak sprzęt podobno dobry ma wieś a mi dali taki do miasta co myślicie :rotfl:
aerkoo
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2023-01-04, 09:48

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: aerkoo »

Ja jak miałem na testy T-Mobile w ofercie bez limitu, to jak 5MBit downloadu było, to było dobrze. Nadajnik w bezpośredniej widoczności, jakieś 1.5km w linii prostej. Za dnia było koło 40, wieczorem jak 5 było to ok.
kamikami
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2023-06-29, 15:07

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kamikami »

może to zależy od obciążenia btsa, u mnie jak chodzę to ludzie popodłaczani do światłowodów jak zresztą u mnie też, w blokach podobnie pewnie, wiec prawdopodobnie ludzie tylko z komórki używają :rotfl:
makit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2023-07-22, 19:26

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: makit »

GChmurka pisze:To może ja porównam wam oferty, bo też mierzyłem się z tematem.
[...]
Witam,
to twoje porównanie, owszem dokładne, ale niestety niemiarodajne, jeśli ktoś chce tylko dostępu do internetu.
Przenosząc usługi od innego operatora, obecny zrobi wszystko, żeby złapać klienta.
bloodbro
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2018-05-15, 07:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: bloodbro »

Witam,
po przedłużeniu umowy z T-mobile wartości drastycznie spadły, a do tego transfer szaleje. Umowę miałem do lipca, limitowana do 90 Mb/s, osiągałem zawsze 110 Mb/s.
Gdy nowa umowa zaczęła obowiązywać (jest taka sama, po prostu została przedłużona), prędkości spadły do 20-30 Mb/s, a w dodatku internet głupieje. Co jakiś czas ping osiąga niebotyczne wartości, czasami całkiem traci połączenie. Speedtesty na screenach były robione w przeciągu minuty i takie są różnice.
Router stoi cały czas w tym samym miejscu co podczas obowiązywania poprzedniej umowy, nie jest dotykany, ma swoje stałe miejsce, łączy się z tym samym BTS'em, warunki są takie same jak miesiąc temu gdzie wszystko działało płynnie i szybko, a teraz prędkości i jakość korzystania z internetu są tragiczne.
Czy mogę coś samemu poradzić? Męczyć o to T-mobile? Pytałem na infolinii i według ich danych wszystko powinno być ok.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

A czy przypadkiem nie mieszkasz w okolicy turystycznej i każdy turysta przywiózł własny internet z TM?
Nie pomagam na PW!
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

A do tego nadajnika logowałeś się wcześniej?
Awatar użytkownika
PIKeR
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2009-04-07, 12:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: PIKeR »

bloodbro pisze:Witam,
po przedłużeniu umowy z T-mobile wartości drastycznie spadły, a do tego transfer szaleje. Umowę miałem do lipca, limitowana do 90 Mb/s, osiągałem zawsze 110 Mb/s.
Gdy nowa umowa zaczęła obowiązywać (jest taka sama, po prostu została przedłużona), prędkości spadły do 20-30 Mb/s, a w dodatku internet głupieje. Co jakiś czas ping osiąga niebotyczne wartości, czasami całkiem traci połączenie. Speedtesty na screenach były robione w przeciągu minuty i takie są
Mam ten sam problem, tylko nie po przedłużeniu umowy, mnie to dopiero czeka. Masz jak sądzę taki sam router jak ja (ZTE MC888) i to on jest przyczyną problemu, przynajmniej u mnie. Muszę go restartować po dwa, trzy razy dziennie, bo po prostu przestaje agregować. U mnie na samym 2600MHz wyciąga 60Mb/s więc tragedii nie ma, ale i tak - bez restartu nie dociągnę do umownych 90Mb/s, po restarcie znowu dobija do 160Mb/s (potem, wiadomo, spada do wartości z umowy) i po kilku godzinach od nowa. Nie wiem czy to wina sprzętu czy softu, ale mam tego routera serdecznie dość.

Btw mam pytanko jak wyglądają wyniki jeżeli chodzi o prędkość internetu 5G w taryfie Bez limitu XL? Już w obecnej umowie miałem mieć dostęp do 5G, nawet mi konsultant doliczył 5zł do wynegocjowanej wysokości abonamentu za to, a okazało się (dopiero niedawno, gdy 5G odpalili w mojej okolicy), że wcale nie dorzucił mi za te 5zł tego dostępu, a jedynie zwiększył abo. :wsciekly:
Wyniki 5G z Orange z tego samego masztu nie zachwycają, ledwo dociąga do 80Mb/s, czyli słabiej, niż magentowe LTE. :/
Buhehe
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2023-08-28, 23:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Buhehe »

Do tej pory korzystałem z oferty 60mb/s od T-Mobile, miałem Huawei B535-232, płaciłem 69,99zł na miesiąc.
W maju przedłużyłem umowę telefonicznie, dostałem ofertę Bez limitu XL za 79,99zł miesięcznie (1 miesiąc za darmo) na 24 miesiące i do tego antena na własność za 20zł. Jak dla mnie mega oferta, ale nie obyło się bez problemów. Antena WNC, totalne <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>, co dwa tygodnie padała całkiem, restartowała się w kółko i musiałem reklamować. Za trzecim razem napisałem reklamację bezpośrednio na e-mail T-Mobile i wymusiłem wymianę na ZTE MC889+T5400.
Ogólnie mieszkam dosyć blisko nadajnika, bo w linii prostej jest to około 600m i nie ma praktycznie żadnych przeszkód w postaci drzew, itd.
Prędkości maksymalne jakie osiągam to 80mb/s, czy to na 5G, czy na LTE. Nadajnik nadaje 800, 900, 1800, 2100, 2600.

Na paśmie B20 poszczególne parametry są najlepsze:
Obrazek

Na 1+3+7+20 jest trochę gorzej:
Obrazek

Czy takie prędkości to norma, czy powinienem wycisnąć z tego więcej? Może ten BTS jest jakoś nadmiernie przeciążony?
Dodam od siebie też, że podczas robienia speedtestu od razu na początku licznik wskakuje na 190mb i potem finalnie spada na 70-80mb.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Testujesz po WiFi czy kablu i kabel pracuje w prędkości 1Gbps?
Nie pomagam na PW!
Buhehe
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2023-08-28, 23:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Buhehe »

Po kablu oczywiście sprawdzam.
Obstawiam, że to chyba kwestia nadajnika, bo włożyłem kartę do telefonu i jest podobnie. Sprawdzę jeszcze na innej karcie z T-Mobile i zobaczę, czy może jakiegoś lejka mi nie zrobili.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

To nie kwestia BTS-A tylko T-mobile i jego oferty, karat ma limit prędkości ustawiony na te 70-80Mb/s, oby nie było gorzej bo wraz ze zuzyciem transferu potrafia ciąć nawet do 10Mb/s. To norma dla tego operatora, marketingowe bez -limitu a tak naprawdę ukryty QoS i rózne metody ograniczania uzytkownika, w ramach sprawiedliwego dostępu do internetu i na podstawie RŚUT.
Buhehe
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2023-08-28, 23:33

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Buhehe »

Tak to chyba właśnie wygląda, jak opisałeś, bo sprawdzałem na innej karcie, która jest na abonament i tam leci z prędkością 120-140mb/s, ten sam BTS, itd.

Z ciekawości sprawdziłem kartę z Orange LTE+, bo 5G nie mam aktywnej usługi i z tego samego nadajnika na speedtest wyciąga 270mb/s.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

matek

Generalizujesz ;)

To zależy od oferty jaką używamy i od obciążenia BTSa

Mam "pod opieką" naprawdę wiele kart a QOS spotyka odsetek 2-5 % użytkowników.

Oczywiście występuje, ale nie można pisać że u wszystkich

A w ofertach "domowych" to już jest nagminne

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
kakashi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2023-08-29, 11:53

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kakashi »

Witam wszystkich,

pomału zbliża mi się przeprowadzka i przymusowa zmiana dostawcy internetu. Koniecznie musi to być internet bezprzewodowy i zależy mi na jak najwyższych prędkościach ściągania, ale i wysyłania.
Jest to mała mieścina na dolnym śląsku i czytając o różnych problemach z prędkościami i reklamacjami w T-Mobile dlatego miałem plan, żeby skorzystać z usługi miejscowej firmy dostarczającej internet, ale oferowane prędkości w porównaniu do kosztów, to dramat.

Sprawdzam więc ponownie stronę T-Mobile (z tego co widziałem tylko oni mają ofertę bez limitu danych) i aktualnie zastanawiam się nad ofertą dla firm i urządzeniami z anteną zewnętrzną. Z tego co widzę to do wyboru dają ZTE MF258K z anteną zewnętrzną ODU-IDU lub T-Mobile Internet 5G Home Office.
Jedno i drugie powinno spełnić oczekiwania użytkownika czy lepiej jeden z tych sprzętów skreślić?

Czy jest sens iść w usługę dla firm ponieważ cenowo nie wygląda to lepiej, ale może za to stabilność internetu i obsługa reklamacji jest lepsza?
W innych sieciach martwią mnie limity danych...
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Nie generalizuję ale jesli w speedtescie internet rozpędza się do 190Mb/s a potem zjeżdża do 70Mb/s i tak samo jest na tej karcie w kilku urządzeniach to widać ze operator ustawił kaganiec, spotkałem się nie raz też na taryfach biznesowych z podobnym działaniem, a po kilkuset GB lejek 10Mb/s i wszystko zgodne z RŚUT.
W domowym bez limitu gdy nasprzedaje ofert nie ma wyjścia i musi dzielić pasma ,ograniczać prędkości. Sieć NetWorks wbrew wielu opiniom w necie pozostawia nadal wiele do życzenia, szczególnie tam gdzie są stacje na pozwoleniach Orange.
A co do tematu powyzej to kolega wyznaje kolejną miejską legendę ze tylko T-mobile ma oferty bez limitu co oczywiscie nie jest prawda. No i Dolny ŚLĄSK to nie jest akurat domena NetWorks, wybór operatora w ciemno to często strzał w kolano.
Trzeba mieć wiedzę o infrastrukturze operatorów w tej okolicy do tego zrobić testy i dopiero podejmować decyzję o wyborze operatora, oferty i sprzętu. Jakie to miasteczko na Dolnym Śląsku?
kakashi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2023-08-29, 11:53

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: kakashi »

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale "życie mnie wessało"... Racja, najpierw powinienem sprawdzić zasięgi i potem myśleć, a ja wyszedłem z założenia, że wybiorę najlepszą ofertę dla mnie i skorzystam z okresu próbnego aby przetestować zasięg, prędkości.
Moja miejscowość to Środa Śląska (koło Wrocławia).
Sprawdziłem teraz na stronach operatorów, to w przypadku T-Mobile, Orange i Plusa jest zasięg 4G/LTE, a Playa 4G/lTE oraz 4G/LTE ULTRA i być może 5G Ready ponieważ na części ulicy niby zasięg jest. Zakładam jednak, że mapki operatorów mogą nie do końca odzwierciedlać rzeczywistość...
83piotrek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2017-11-12, 12:00

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: 83piotrek »

Szanowni. Pół roku temu przedłużyłem umowę. Wziąłem umowę no limit za 89.99 z wnc. Pierwszy miesiąc bajka do 200mbit. Później? Wnc cały czas się zawiesza, niby wszystko ok a po wifi i lan- jest połączenie,ale brak internetu. Prędkości od dawna mam na poziomie 20mbit, a mam pełen zasięg LTE i 5g. Jak ich zmusić do przywrócenia prędkości i wymiany tego wnc na coś normalnego ?
Anil321
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 243
Rejestracja: 2020-03-18, 12:08

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Anil321 »

W nowych ofertach masz ograniczenie prędkości, normalna sprawa jak poczytasz ten wątek. Nic z tym nie zrobisz, nie przywrócą starej oferty.
Odnośnie WNC to tylko na gwarancję aby sprawdzili.
83piotrek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2017-11-12, 12:00

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: 83piotrek »

Anil321 pisze:W nowych ofertach masz ograniczenie prędkości, normalna sprawa jak poczytasz ten wątek. Nic z tym nie zrobisz, nie przywrócą starej oferty.
Odnośnie WNC to tylko na gwarancję aby sprawdzili.
W umowie mam, internet bez limitu danych,bez limitu predkosci... czy ja czegos nie wiem? umowe zawieralem 6m temu
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: matek451 »

Pól roku temu pisałeś że u ciebie nie sprzedaja bez limitu bo BTS zapchany więc ponosisz teraz zasłużone skutki takiego wyboru. BTS NetWorks na Brzozowej został w sierpniu zmodernizowany i dostał 5G2100 w DSS z LTE2100, jak brałeś umowę to go nie miał, ciesz się z tego co osiagasz, T-mobile w tych ofertach od dawna ogranicza DL do ilu chce, ukryty QoS, brak dostępu do agregacji pasm. Nic z tym nie zrobisz bo podpisałeś się pod RŚUT .
Postawiłeś na niewlasciwego operatora. To co od dawna wyczynia T-mobile w ofertach bez limitu danych to kpina.
Ostatnio zmieniony 2023-09-27, 10:49 przez matek451, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ