BIZNES EVERYWARE - ZRYWANIE POLACZENIA PROBLEM!!!

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ovca
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-12-07, 12:10
Lokalizacja: Ostrów wlkp.

BIZNES EVERYWARE - ZRYWANIE POLACZENIA PROBLEM!!!

Post autor: ovca »

Witam!
<font color="#FF00FF"><b>»»korzystam««</b></font> z karty sony-ericsson GC89 oraz bezprzedwodowego dostepu do internetu w orangu tzw.biznes everyware.Mam problem z ktorym panowie z oranga nie moga sobie poradzic,a mianowicie karta po polaczeniu nie wazne czy przez GPRS czy przez EDGE, czy z zasiegiem 2 czy 5 kresek, czy na czestotliwosci 900 czy 1800. zrywa polaczenie po kilku minutach. zrobilem upgrade firmwaru do wersji R1F, mam ostania wersje oprogramowania 3.3.4.1518, wersja sterwonika 3.0.0.1510. <font color="#FF00FF"><b>»»korzystam««</b></font> z win xp prof+sp2 (all update) zadnych firwalli. Zalatwilem sobie nawet inna karte GC89 i sprawdzalem na innym notebooka i to samo. Software skofigurowany zgodnie z zaleceniami goscia na infolini (DNS itd). Mieszkam w 100tys miescie i problem dotyczy nie tylko jednego nadajnika orange. Uzywam notebooka Fujitsu-Siemens V2030.
Gdzie moze byc problem????
PROSZE O POMOC

pozdrawiam
ovca[/b]
jgetna
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2007-01-08, 13:37

Re: BIZNES EVERYWARE - ZRYWANIE POLACZENIA PROBLEM!!!

Post autor: jgetna »

witam, mam podobny problem, proszę o kontak na @ [email protected]
kolla666
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2007-01-11, 16:56

Re: BIZNES EVERYWARE - ZRYWANIE POLACZENIA PROBLEM!!!

Post autor: kolla666 »

WITAM

mi tez co parę minut zrywało i kombinowałem i kombinuje dalej ale jest lepiej. Mi pomogło podłączenie anteny zwykłej małej magnetycznej i wymuszenie w oprogramowaniu 900 MHZ. teraz zrywa co 2 do 6 godz, ale wiem ze goście mają po 50 Godz. i nic. Więc razem może poradzimy sobie z tym problemem.

SE gc89 ORANGE i Notebook HP Pavilion ze2000
ODPOWIEDZ