Internet LTE od czeskiego operatora

Dyskusje o ofertach operatorów (GSM/UMTS/HSPA/LTE) krajowych i zagranicznych (m.in.: Cyfrowy Polsat, Aero2), umowach, limitach, reklamacjach itp.
Polecamy na początek: Aero2 - darmowy dostęp do internetu -> www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=30177

Moderator: Moderatorzy

Miela
Początkujący użytkownik forum

Internet LTE od czeskiego operatora

Postautor: Miela » 2018-06-08, 12:01

Cześć,

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie nt. zawierania umów na dostęp do mobilnego internetu (LTE) z czeskimi operatorami, mieszkając przy tym w Polsce. Vodafone i T-Mobile mają oferty bez limitu, ale z tego co mi odpisują na czacie, to mimo, że to mobilne to działa to tylko w zadeklarowanym miejscu - nie wiem, czy tak rzeczywiście jest, może ktoś jest w stanie to potwierdzić?

Od biedy to wystarczy mi i 100 GB - obaj operatorzy mają takie oferty w mobilnym internecie. Tylko nie są w stanie mi powiedzieć czy jako obcokrajowiec bez czeskiego adresu mogę podpisać taką umowę - ktoś się orientuje w temacie?

Wychodzi na to, że to moja jedyna opcja. Polscy operatorzy nie docierają, a czeski odbiornik ma bardzo dobry sygnał.

kamil7430
Stały użytkownik forum

Re: Internet LTE od czeskiego operatora

Postautor: kamil7430 » 2018-06-08, 13:35

A nie ma możliwości wziąć na kartę? Wtedy nie wiążesz się umową.
Huawei B315 z Plusa, LTE2600, RBM5 z DIL

Miela
Początkujący użytkownik forum

Postautor: Miela » 2018-06-08, 14:23

Jest możliwość na kartę, ale bardzo niskie pakiety - 10 GB maksymalnie... Ja bym się chętnie i związał na długo, ale musi być min. 100 GB na miesiąc.

Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy

Postautor: krystianb » 2018-06-14, 21:42

Miela pisze:Czy ktoś ma jakieś doświadczenie nt. zawierania umów na dostęp do mobilnego internetu (LTE) z czeskimi operatorami, mieszkając przy tym w Polsce. Vodafone i T-Mobile mają oferty bez limitu,
Ale mieszkasz przy granicy i łapiesz czeski zasięg, czy chcesz permanentnie korzystać w roamingu?
To drugie raczej nie przejdzie, całkiem możliwe, że roaming w ofertach stricte internetowych w ogóle nie działa, a jak nawet działa to ze sporymi ograniczeniami.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!

Wróć do „Co wybrać - usługi operatorów GSM/UMTS/HSPA/LTE”