Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dawidd
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2015-12-14, 08:21

Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Post autor: dawidd »

Witam
Przymierzam sie do kupna Ubiquiti AP AC Pro raczej cos z używek i tak widzę ze większość ma biały zasilacz Poe, zaokrąglony na bokach, widziałem tez jeden z czarnym kanciastym zasilaczem ale z nowym logiem "U" Czy są różne wersje 'Ubiquiti AP AC Pro' czy po prostu kolor zasilacza i jego kształt nie ma znaczenia?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Post autor: piotrzet »

A czemu akurat to urządzenie?
dawidd
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2015-12-14, 08:21

Re: Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Post autor: dawidd »

Bo jest dobre...
Generalnie już się zorientowałem - nowe model sa bez zasilacza i taki kupiłem. Działa ok, a funkcji ma naprawdę dużo
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Post autor: piotrzet »

Są dużo tańsze urządzenia, a równie są dobre. W tym wypadku akurat płaci się za firmę.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19162
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Post autor: matek451 »

A cóż to za tanie AP dorównujące jakością UBNT?
dawidd
Stały użytkownik forum
Posty: 108
Rejestracja: 2015-12-14, 08:21

Re: Ubiquiti AP AC PRO - kolor zasilacza

Post autor: dawidd »

być może sa tańsze a czy dorównuje to nie wiem - ja mam w swoja siec dość mocno rozbudowana jak na pojedynczy dom. Wcześniej używałem tp-linkow i ciągle były jakieś problemy. Przy zakupie jednego czy dwóch ubnt nie ma aż tak dużego kosztu - może gdybym ich kupował większa ilość tobym szukał tańszej alternatywy. Generalnie kiedy założyłem ubnt to przestałem sprawdzać czy wszystko działa - bo już nie ma takiej potrzeby
ODPOWIEDZ