Jaki router do Plusha

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
temudzin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2021-08-05, 16:42

Jaki router do Plusha

Post autor: temudzin »

Dzień dobry, aktualny operator po światłowodzie zablokował stromy z których korzystam hobbystycznie (granie w pokera). Mam telefon i internet z play jeszcze miesiąc, ale play też zablokował. Sprawdziłem orange i plush - tutaj dziala i chciałem jakiś stabilny internet zrobić. Jako że przechodzę do plusha padło na plusha (lepsza też umowa na czas nieokreślony).

Obrazek

Obrazek
temudzin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2021-08-05, 16:42

Re: Jaki router do Plusha

Post autor: temudzin »

Skłaniam się ku ZTE MF286D albo b535 232a.
Mam zakupiona antenę ale nie chce mi się bawić w jej podłączanie bo nie będę aż tam dużo korzystać z tego neta i też nie za bardzo się na tym znam.

Antena Dualna LTE-A/4G 17dBi MIMO 1800-2600MHz

Czy warto ją na tarasie ustawić i jakoś przez okno dachowe pociagnac kabel skoro już antena jest? Zwiększy to stabilność neta ? Jak nie to bez sensu bo nie potrzebuje demona predkosci
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26139
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Jaki router do Plusha

Post autor: wojteks »

Plus i Orange też zablokują te strony. Nielegalny hazard w PL jest banowany. Będziesz potrzebował VPN.
Nie pomagam na PW!
temudzin
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2021-08-05, 16:42

Re: Jaki router do Plusha

Post autor: temudzin »

Nie mozna używać VPNu, spróbuję jednak z operatorem na razie. Ustawa (obojętnie jak idiotyczna) ma już x lat a i tak większości operatorów nie poblokowala.

Najgorsze, że sprzedałem jakiś miesiąc temu b818 za 480zl bo nie korzystałem w ogóle :) to się nazywa pech.

A wracając do tematu to jakiś router polecany do tej sytuacji?
ODPOWIEDZ