30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
etet100
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2023-08-28, 09:31

30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: etet100 »

Witam. Szukam mobilnego internetu. Korzystam z niego bardzo nieregularnie więc w grę nie wchodzą żadne umowy ani krótkie czas ważności. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Przekopałem internet i już mi się skończyły pomysły. Wchodzi na "internet bez umowy" a tam jednak umowa jest. Wchodzę na "bez limitu" a tam "bez limitu ale z ograniczeniami". Wszędzie kruczki, drobne druczki.

- 30GB + opcja dokupienia w każdej chwili kolejnych 30
- ważność pakietu minimum rok
- szybki (niekoniecznie super hiper 10G ale jednak ma być na poziomie roku 2023)
- nie musi być najtańszy na świecie, mało korzystam więc mogę coś przepłacić
- żadnego podpinania kart, odnawiania czegoś co miesiąc!

Czy coś takiego istnieje? Ktoś coś doradzi?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: wojteks »

Powiedzmy https://allegro.pl/oferta/internet-mobi ... 2877714122
Zużyjesz 55GB, kupisz kolejną kartę.
Nie pomagam na PW!
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: zulu144 »

etet100 pisze:Witam. Szukam mobilnego internetu. Korzystam z niego bardzo nieregularnie więc w grę nie wchodzą żadne umowy ani krótkie czas ważności. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Przekopałem internet i już mi się skończyły pomysły. Wchodzi na "internet bez umowy" a tam jednak umowa jest. Wchodzę na "bez limitu" a tam "bez limitu ale z ograniczeniami". Wszędzie kruczki, drobne druczki.

- 30GB + opcja dokupienia w każdej chwili kolejnych 30
- ważność pakietu minimum rok
- szybki (niekoniecznie super hiper 10G ale jednak ma być na poziomie roku 2023)
- nie musi być najtańszy na świecie, mało korzystam więc mogę coś przepłacić
- żadnego podpinania kart, odnawiania czegoś co miesiąc!

Czy coś takiego istnieje? Ktoś coś doradzi?
OFNK Orange Free na kartę.
GB z bonusów za doładowanie najkorzystniej po 5 zł online przez strone doładowania.
Aktualnie 12,5GB za każde takie doładowanie za 5 zł.
Złotówki wykorzystujesz na usługę więcej czasu na internet. Przedłużenie o rok z kumulacją czasu kosztuje 29 zł.
Można przedłużać od razu na kilka lat.
Mobilny internet zawsze ma ograniczenia.
Dochodzą darmowe promocje.
etet100
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2023-08-28, 09:31

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: etet100 »

zulu144 pisze:]
OFNK Orange Free na kartę.
GB z bonusów za doładowanie najkorzystniej po 5 zł online przez strone doładowania.
Aktualnie 12,5GB za każde takie doładowanie za 5 zł.
Złotówki wykorzystujesz na usługę więcej czasu na internet. Przedłużenie o rok z kumulacją czasu kosztuje 29 zł.
Można przedłużać od razu na kilka lat.
Mobilny internet zawsze ma ograniczenia.
Dochodzą darmowe promocje.
Sorry ale nie mogę. Ja chciałbym zapłacić (nawet relatywnie dużo) i używać. A tu jakieś bonusy, doładowania, przedłużania, kumulacje, promocję. Zerknąłem nam stronę orange i tam jest jeszcze gorzej. Naprawdę ktoś to analizuje i rozumie??
etet100
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2023-08-28, 09:31

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: etet100 »

wojteks pisze:Powiedzmy https://allegro.pl/oferta/internet-mobi ... 2486149621

Zużyjesz 55GB, kupisz kolejną kartę.
Wprawdzie link ucięło ale chyba widzę. Na razie wygląda to sensownie. Pewnie kiedy się wczytam to zmienię zdanie.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: wojteks »

Nie pomagam na PW!
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: darekka »

to banalnie proste ale można prościej:kup i zarejestruj numer u dowolnego operatora innego niż Orange(a może masz taki numer już u siebie). Następnie przenieś ten numer do Orange Free na karte(w salonie w 1 dzień)-dzieki temu dostaniesz RWK i 2GB ważne rok! Utwórz dla tego numeru aplikację mobilną Mój Orange(konto Mój Orange) i dostaniesz za to 100GB, które połaczy się z tymi 2GB i razem 102GB będą ważne rok. Na koncie będzie zero i net 102GB masz na rok.
Regulamin https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... ec87c7c8cf

OPCJONALNIE doładowania dodadza więcej neta:
Jeśli nadal mało to włącz promocje"300GB na rok"przed pierwszym doładowaniem(PATRZ NIŻEJ) i dostaniesz dodatkowo 25GB oraz możliwość otrzymywania po 25GB przez okres nastepnych 11msc(GB te również będą ważne rok) o ile 1 raz w miesiącu doładujesz numer choćby 5zł(za to wpada podane wyżej 12,5GB).
REGULAMIN https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 41d379c7bd
Jak zechcesz więcej to: przez założoną aplikacje mobilna(za to dostałeś 100GB)lub przez strone doladowania.orange.pl doładowuj po 5zł-dostaniesz 12,5GB(za każdym razem) za darmo też ważne tyle co w.w GB czyli rok.
REGULAMIN https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 76075d68d0

Za zebrana kasę wykupujesz za 29zł usługę "Więcej czasu na internet" dodającą dodatkowy rok do ważności poł. wychodzących i do ważność zebranych GB-możesz to zrobić wiele razy i WSZYSTKIE GB będą się przedłużać za każdym razem o rok(od daty ważności jaką mają w danej chwili czyli numer przeniosłeś więć masz rok-aktywujesz ta usługę za 29zł i robi się 2lata itd) dzięki temu wszystkie GB będą mogły być ważne nawet wiele lat(usługę "Więcej czasu na internet za 29zł możesz właczać wiele trazy).
REGULAMIN https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/ ... b2d5d5.pdf
darekka
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: zulu144 »

Etet100 dla Ciebie najlepiej będzie jak znajdziesz osobę, która za parę złotych będzie zarządzała numerem na kartę.
Zastanawiałem się nawet czy to nie jest próba znalezienia oferty, aby korzystać od czasu do czasu z internetu z ukryciem tożsamości.
Doradzam a wychodzi na to, że niestety trzeba najpierw zlikwidować analfabetyzm. Trochę ostro, ale jak nazwać osobę, która nie che nauczyć się bardzo prostych nowych rzeczy i pojęć.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: darekka »

zulu144 pisze:Etet100 dla Ciebie najlepiej będzie jak znajdziesz osobę, która za parę złotych będzie zarządzała numerem na kartę.
Zastanawiałem się nawet czy to nie jest próba znalezienia oferty, aby korzystać od czasu do czasu z internetu z ukryciem tożsamości.
Doradzam a wychodzi na to, że niestety trzeba najpierw zlikwidować analfabetyzm. Trochę ostro, ale jak nazwać osobę, która nie che nauczyć się bardzo prostych nowych rzeczy i pojęć.
opisałem najprościej/najprostsze rozwiązanie(MNP), dodałem regulaminy, wsio krok po kroku i zero odzewu Autora.

Niech Autor kupi OdNowe w Playu, doładuje i nakupi pakietów GB i będą ważne wiele lat(słyszałem o przypadku, ze komuś ponoć taki pakiet "wyparował" ale reklamacyjnie do odzyskania, bo mają być ważne wiecznie).
darekka
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: wojteks »

No ale na dziś w odNowa trzeba mieć konto ważne na wychodzące a to 5pln/miesiąc kosztuje albo np. wykupić miesięcznie 1 pakiet 1GB za 5 pln.
Nie pomagam na PW!
etet100
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2023-08-28, 09:31

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: etet100 »

wojteks pisze:Wstawiam podobny poprawny
https://allegro.pl/oferta/internet-mobi ... 2877714122
Dziękuje. To będzie to.
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: zulu144 »

etet100 pisze:
wojteks pisze:Wstawiam podobny poprawny
https://allegro.pl/oferta/internet-mobi ... 2877714122
Dziękuje. To będzie to.
Ile dostajesz za promocję oferty.
Zrobienie 4 doładowań po 5 zł i kupno startówki za 5 zł wraz z przesłaniem jest warte 50 zł.
Marża 100%.
Brawo Ja Brawo Ty
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: wojteks »

zulu144 pisze:Ile dostajesz za promocję oferty.
Podaję to jako przykład gotowca, każdy może kupić co chce i gdzie chce.
zulu144 pisze:Zrobienie 4 doładowań po 5 zł i kupno startówki za 5 zł wraz z przesłaniem jest warte 50 zł.
Marża 100%.
To weź tak zrób i sprzedawaj takie karty na allegro. Działając legalnie z tej marży odejmij koszt przesyłki (10pln), VAT (będzie 32.5), podatek PIT i składkę zdrowotną od 7,5 a finalnie zostanie jakieś mniej więcej 6 pln, gdzie pozostałe koszty?
Nie pomagam na PW!
etet100
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2023-08-28, 09:31

Re: 30GB, naprawdę bez umowy, min rok ważności?

Post autor: etet100 »

zulu144 pisze: OFNK Orange Free na kartę.
GB z bonusów za doładowanie najkorzystniej po 5 zł online przez strone doładowania.
Aktualnie 12,5GB za każde takie doładowanie za 5 zł.
Złotówki wykorzystujesz na usługę więcej czasu na internet. Przedłużenie o rok z kumulacją czasu kosztuje 29 zł.
Można przedłużać od razu na kilka lat.
Mobilny internet zawsze ma ograniczenia.
Dochodzą darmowe promocje.
Coś chyba nie poszło. Miałem niecałe 6GB. Doładowałem dwa razy po 5 zł. Pojawia się tam informacja:

Bonus 10 GB na 2 dni
Masz Orange Free? Dostaniesz +2.5 GB na 2 dni

A ja dostałem łącznie 3 GB.

O co chodzi?

OK. Z pewnym opóźnieniem wpadło więcej. Choć nadal nie potrafię się tego doliczyć. Ale jest już lepiej.
ODPOWIEDZ