Internet PLAY LTE - bardzo, bardzo wolno chodzi, prośba o pomoc

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

canoe22137
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2023-11-26, 19:41

Re: Internet PLAY LTE - bardzo, bardzo wolno chodzi, prośba o pomoc

Post autor: canoe22137 »

Wziąłem geckonet radiowy. Chodzi bardzo dobrze.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet PLAY LTE - bardzo, bardzo wolno chodzi, prośba o pomoc

Post autor: onken »

Radiowy net rzadko kiedy chodzi dobrze...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Internet PLAY LTE - bardzo, bardzo wolno chodzi, prośba o pomoc

Post autor: wojteks »

Zależy co kto uważa za "dobrze", dla mnie dobrze to tylko światłowód/kabel działa, LTE/5G są miejsca gdzie też działa dobrze ale ....


Radiówka zbudowana na współczesnym sprzęcie powinna jako tako działać ale ...... często po miesiącu się to dobre działanie psuje.
Nie pomagam na PW!
jfk
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 380
Rejestracja: 2021-12-15, 21:14

Re: Internet PLAY LTE - bardzo, bardzo wolno chodzi, prośba o pomoc

Post autor: jfk »

wojteks pisze:Zależy co kto uważa za "dobrze", dla mnie dobrze to tylko światłowód/kabel działa, LTE/5G są miejsca gdzie też działa dobrze ale ....
Używam światłowodu i LTE, jak się nie gra on-line a sieć operatora nie jest przeciążona, to nie sposób zauważyć różnicę (przy ściąganiu bardzo dużych plików/ wiadomo 100Mbps nie jest równe 600Mbps), na ponad 2 tys. pingów do Google, 1 trzycyfrowy 106ms, 0 strat.
wojteks pisze: Radiówka zbudowana na współczesnym sprzęcie powinna jako tako działać ale ...... często po miesiącu się to dobre działanie psuje.
Radiówka dobrze zbudowana działała prawidłowo ponad 10 lat temu, tylko pytanie gdzie ona jest dobrze...? Ja "mam alergie" na internet od WISP, także nie chcę dokładnie oceniać (pingi 1000-3000ms/ straty pakietów... ). @ canoe22137 musi sam przetestować/chociaż jest niedrogo (bo dziś tj. rzadki dostęp i bywa że oferta o wiele droższa od światłowodu... ).
ODPOWIEDZ