Brak Internetu w IPAD (łączy się z WIFI).

Zagadnienia dotyczące technice w szerokim tego pojęcia znaczeniu czyli luźne dyskusje o zagadnieniach technicznych ale nie związanych z główną tematyką forum, m.in, komputery, oprogramowanie, systemy operacyjne - techniczny Hyde-Park.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
6G_
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2024-01-10, 11:35

Brak Internetu w IPAD (łączy się z WIFI).

Post autor: 6G_ »

Cześć,

do tej pory korzystałem z kart PLAY i co miesiąc starą wyrzucałem do kosza, wkładałem nową (po rejestracji, aktywowaniu i doładowaniu) i było OK. Teraz mnie naszło coś ;) na PLUSH-a. Przeszedłem całą instrukcję od Allegrowicza, wszystko OK tylko Internetu nie ma w IPAD. Tablet łączy się przez WIFI z routerem, ale netu brak. Router to H. B818.

Wchodząc na strony www z IPAD-a pisze, ze połączenie nie jest prywatne, a w ustawieniach WIFI, że jest połączenie WLAN z routerem, ale bez netu. Próbowałem z telefonu się połączyć, to wyskoczyła strona logowania na routerze....

Próbowałem resetowania ustawień sieciowych w IPAD, reset urządzenia, itp. Nic nie pomogło.

Dzięki za ew. pomoc.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Brak Internetu w IPAD (łączy się z WIFI).

Post autor: wojteks »

Czy inne urządzenia po WiFi mają internet z tego routera?
Nie pomagam na PW!
6G_
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2024-01-10, 11:35

Re: Brak Internetu w IPAD (łączy się z WIFI).

Post autor: 6G_ »

Do tej pory na PLAY-u miały wszystkie. Zamieniłem na PLUSH i żadne nie ma. Tzn. sprawdzałem tylko IPAD i telefon Xiaomi. W telefonie przy próbie łączenia się z netem, wyskakuje przeglądarka ze stroną z routera i zaprasza do logowania.
Mig25
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1725
Rejestracja: 2015-08-25, 18:45
Lokalizacja: z Nienacka

Re: Brak Internetu w IPAD (łączy się z WIFI).

Post autor: Mig25 »

No to się zaloguj , to może router coś ciekawego powie...

A jak nie to na telefonie zobacz , czy masz internet jak tą kartę plusha do niego przełożysz. ( Bo może wykorzystałeś limit , a pakiet 400GB nie wszedł).
ODPOWIEDZ