Option Globetrotter EDGE

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mateuik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2007-03-18, 13:17

Option Globetrotter EDGE

Post autor: mateuik »

Witam, mam "drobny" problem z owym modelem ktorego nikt nie potrafi rozwiazac.

Miesiac temu kupilem w Vobisie Toschibe L30 z tym modemikiem, pierwszego dnie net ladnie dzialal a potem ..zaczelo sie

Przy probie laczenia sie z internetem wyskakiwal komunikat "nie udalo sie polaczyc z internetem. Niepoprawny parametr.Sprawdz konfiguracje " lub jesli raz na 10 prob udalo sie polaczyc natychmiast rozlaczalo mnie z nim i wieszalo cala aplikacje. Vobis wzial go na reklamacje a po 30 dniach zdecydowal ze sie sa w stanie nic z nim zrobic i dal w zamian nowy.

Z nowym dzieje sie dokladnie tak samo ....


ma ktos jakis pomysl ? bo raczej malo prawdopodobne aby dwa rozne modemy byly popsute
acid641

Re: Option Globetrotter EDGE

Post autor: acid641 »

U... ciężki przypad... Może jednak te modemy mają jakąś fabryczną wadę. Mój łączy się z netem elegancko, ale gdy mam go podłaczony do USB, wtedy blokuje się ładowanie Widowsa...
Ciecha3
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-03-21, 20:47

Re: Option Globetrotter EDGE

Post autor: Ciecha3 »

Miałem taki sam problem. Trzeba odinstalować aplikacje iplusa i zainstalować oprogramowanie producenta karty. To jest strona z której można je ściągnąć www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=990
Mi to pomogło
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Ciecha3, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciecha3
ODPOWIEDZ