Problem z IPlus

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
scarface

Problem z IPlus

Post autor: scarface »

Miesiąc temu zakupiłem zestaw IPlusa z modemem Netbox. Wszystko działało dobrze (prędkość EDGE downlink 118kb/s), aż tu nagle kilka dni temu net
zwolnił tak że mnie zatkało(download jakieś 3,4 kB/s). Czy ktoś wie co się dzieje bo ja już tracę cierpliwość:(
woofer

Re: Problem z IPlus

Post autor: woofer »

może przekroczyłeś 1GB i zwolnili ci prędkość
szloser

Re: Problem z IPlus

Post autor: szloser »

nieźle ciągnąłeś jak wykorzystałeś :))
scar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2005-12-11, 22:11

Re: Problem z IPlus

Post autor: scar »

Możliwe, że przekroczyłem ten 1 GB... W takim razie ciekawe kiedy zniosą mi blokadę...
woofer

Re: Problem z IPlus

Post autor: woofer »

scarface,- jak ci się sprawuje ten modem? też mam zamiar go kupić tylko czekam , aż jeszcze stanieje, bo te 550zeta tojeszcze zadrogo.

Jaką masz prędkość i czy nie zrywa połączeń, czy masz antenę daj znać może być na [email protected]
ertes

Re: Problem z IPlus

Post autor: ertes »

Nic w plusie nie ograniczją ludzie nie gadajcie głupot !!!!!
scar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2005-12-11, 22:11

Re: Problem z IPlus

Post autor: scar »

Jeśli tak jak to napisał sz.p. Ertes i nic nie ograniczają to w takim razie zasięg z EDGE musiał mi zniknąć i mam GPRS'a w najwolniejszym wydaniu:) Teraz mogę do woli "surfować" buahahahaha. Opłacało się wydać te 6oo peelenów i podpisać umowę na dwa lata;)
ertes

Re: Problem z IPlus

Post autor: ertes »

Ja miałem podobne problemy ze dwa dni - zadzwoniłem do dzi . tech iplusa - okazało się że modernizuja btsa - było instalowane zdalnie jakies oprogram- bardzej wydajne i teraz nienarzekam.
Byc może u kolegi jest podobna sytuacja !

ps. w internecie nie ma szanownych panów --- kolego !!!!! :roll:

pozdr.
scar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2005-12-11, 22:11

Re: Problem z IPlus

Post autor: scar »

Dzięki za podpowiedź. Zadzwonię i spytam.
scar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2005-12-11, 22:11

Re: Problem z IPlus

Post autor: scar »

I wszystko jasne. Mieszkam w miejscu w którym przebiega granica zasięgu GPRS/EDGE. Jeśli nie wiesz jak wygląda sytuacja u Ciebie polecam ten adres
http://mapa.plusgsm.pl
[email protected]

Re: Problem z IPlus

Post autor: [email protected] »

Ja pośiadam modem i-plus NetBox edge,Operator zastrzega sobie że po wykorzystaniu 1gb może zwolnić prędkość ale nie musi.Mój problem polega na eMulu ma low id choć wykupiłem dynamiczy ip,dla kogoś kto to rozwiązał prosze o emaile [email protected]
ODPOWIEDZ