Prosze o Pomoc techniczną

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kojot1982
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2005-12-16, 14:49
Lokalizacja: Retford

Prosze o Pomoc techniczną

Post autor: kojot1982 »

Witam mieszkam w Angli niedaleko miasta Shefield.Moj problem polega na calkowitym braku syganlu nie zlapalem ani na sekunde niczego chociaz probowalem juz ustawiac talerz na eurobird A i eurobird 2 na wschod potem po nieudanje probie przenioslem satelite wg instrukcji na 8 stopni na zachod na satelite telecom tylko wg instrukcji podczas ustawien wynikalo z tego ze satelita jest na poludniowy zachod bo 8 stopni to raczej nie duzo.Powiedzcie w jaka strone mam zwrocic talerz i jakich ustawien dokonac aby udalo mi sie zlapac sygnal SKYDSL na satelicie Telecom 2 D ?? bo juz totalnie zglupialem i spedzilem prawie cala noc na poszukiwaniu sygnalu bez skutecznie.Za kazdą pomoc z góry serdecznie dziekuje!ah i jeszcze jedno czy zna ktos numer do serwisu SkyDsl tylko zagranicznego?
Dodam rowniez ze ustawialem a raczej probowalem ustawic satelite wg kompasu i mam ustawione na okolo 29 stopni i w bok na 183 stopni orientacja poludnie czyli satelite mam na poludniowy zachod.
kojot1982
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2005-12-16, 14:49
Lokalizacja: Retford

Re: Prosze o Pomoc techniczną

Post autor: kojot1982 »

Witam ponownie juz mam skydsl od kilku dnie ustawilem wg paremtrow które znalazlem na forum chodzi dokladnie o czestotliwosc :) wiec teraz mam kilkao opini i pytan na temat skydsl.
Jesli chodzi o sam sygnal to przewaznie mam wartosci 100 % sila i jakość w okolicach 95 % do 100% czyli bardzo dobrze.
Internet naprawde działa szybko spokojnie z 10 do 15 razy szybciej niz na dial-up tylko polecam wszystkim dobry kanał zwrotny ktorego ja <font color="#FF00FF"><b>»»nie mam««</b></font> bo jade na modemie dlaczego dobry kanal zwrotny np jesli ktos zamierza grac w gry online ja np gram to szczerze powiedziawszy nic sie nie zmienila predkosc gry bo chyba wszystko zalezy od kanalu zwrotengo czyli po prostu przesylanie danych i tu 1 pytanie czy mozna jakos usprawnic modem zeby kanal zwrotny byl szybszy w koncu i tak dziala tylko w 1 strone??
Nastepne pytanko jest takie bo uzywam Firewall Kaspersky anti hacker i mam problem zkonfiguracja go pod skydsl jesli moze ktos napisac jakie aplikacje trzeba dopuscic na full do neta aby skydsl dzialal razem z nim? szczerze powiedziawszy z windowsowskim firewall tez mam problem a mam xp z sp1 jesli ktos moze pomoc dziekuje.
Na koniec moge powiedziec ze goraco polecam Skydsl gdyz jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> jestem bardzo z niego zadowolony gdybym mial jeszze szybszy kanal zwrotny ale nie jest mi to dane bo jestem poza zasiegiem ADSl z british telecom :(
ODPOWIEDZ