u530 umts dziala, gprs nie:(?

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kura24
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-11-07, 23:05

u530 umts dziala, gprs nie:(?

Post autor: kura24 »

Mam od niedawna problem, bez wyraznej dla mnie przynajmniej przyczyny modem nie potrafi sie polaczyc gdy nie ma w zasiegu umts, lub gdy przelacze aby pracowal tylko w tym trybie, malo tego gdy polacze z umts a straci zasieg, polaczenie zawiesza sie i trzeba laczyc od nowa?

ma ktos jakies propozycje? firmware wgrany jest fw 43 ze stronki ery (uzywam blueconn) nie jest to tez raczej problem laptopa windowsa bo sprawdzalem na 2 roznych jes tto samo


aha przy okazji jeszcze pytanie o blueconnect kompresora, jak go uruchomie to polaczenie jest a stronki nie chodza co trzeba zrobic??

pozdro
krzemien
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2006-04-08, 17:09
Lokalizacja: RG21 7UQ

Re: u530 umts dziala, gprs nie:(?

Post autor: krzemien »

Niestety ale ten modem dość długo się przełącza między UMTS a GPRS, czasem 'bezruch' bez przepływności danych może trwać 10 minut. Niestety, taki model.
kura24
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2006-11-07, 23:05

Re: u530 umts dziala, gprs nie:(?

Post autor: kura24 »

hm no ale wlasnie wczesniej nie bylo takiego problemu, malo tego jak jestem na swojej wsi a nie w krakowie to w ogole sie nie chce polaczyc jako ze nie ma umts
ODPOWIEDZ