Merlin U530 pod Windows Vista

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
deathx
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2006-08-14, 19:25

Merlin U530 pod Windows Vista

Post autor: deathx »

Witam. Poszukuję oprogramowania i sterowników do Merlina U530 pod Windows Vista. Z góry dziękuję za pomoc.
marcus64
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-04-26, 09:36

Re: Merlin U530 pod Windows Vista

Post autor: marcus64 »

Nie podałeś w jakiej sieci i w jakim systemie operacyjnym.Jeżeli chodzi o XP,to nie ma problemu.Z Vistą będzie trochę gorzej-ja mam Merlina XU870 w Orange i ze skonfigurowaniem pod Vistą x64 zeszło mi 2 dni.
deathx
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2006-08-14, 19:25

Re: Merlin U530 pod Windows Vista

Post autor: deathx »

witam. używam i w plusie i w erze. system podalem, chiałbym jej uzywać pod windows vista.
marcus64
Początkujący użytkownik forum
Posty: 13
Rejestracja: 2007-04-26, 09:36

Re: Merlin U530 pod Windows Vista

Post autor: marcus64 »

Powinno Ci chodzić na najnowszej wersji iPlusa (do pobrania ze strony www.iplus.pl).Musisz tylko zainstalować z zaznaczeniem opcji właściwości-zgodność-uruchom jako administrator.Potem restart kompa,po restarcie podłącz modem-vista będzie wyszukiwała sterowników-cierpliwie poczekaj aż skończy.Jeżeli nie znajdzie,to zaznacz opcję przeszukiwania folderów w kompie i wskaż katalog c:\windows.Powinno poskutkować.Wybór sieci jest nieistotny,bo iPlus chodzi u mnie na karcie Orange,trzeba tylko ręcznie skonfigurować ustawienia sieci.Powodzenia
ODPOWIEDZ