witam. Jaki net wybrać?

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

Zablokowany
Danielo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2006-06-12, 20:06

witam. Jaki net wybrać?

Post autor: Danielo »

witam. mam obecnie radiówkę, neostrada do mnie nie siegnię.. czy jest cos opłacalnego z internetu satelitarnego do stacjonarnego użytku?? np. net o wysokim transferze, i podzielić sygnał na trzy kompy... jak by to wygladało? oplacalne?
Awatar użytkownika
Maciek
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 343
Rejestracja: 2006-12-02, 14:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: witam. Jaki net wybrać?

Post autor: Maciek »

Ostatnio w necie natknąłem się na stronę jakiejś firmy oferującej internet satelitarny (nie pamiętam adresu) ale z tego co wiem to trzeba zapłacić kosmiczne pieniądze za cały osprzęt i miesięczny abonament. Mało osób prywatnych korzysta z internetu satelitarnego z czego można wyciągnąć wniosek że nie jest to tanie :( Nie wiem czy opłacałoby się brać to na 3 osoby no chyba że masz furmankę złota :P :lol:
Dawno mnie tutaj nie było :)
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: witam. Jaki net wybrać?

Post autor: zDaleKi »

tujboo pisze:...ale z tego co wiem to trzeba zapłacić kosmiczne pieniądze za cały osprzęt i miesięczny abonament.
Miałeś chyba na myśli internet satelitarny ale także kanał zwrotny przez satelitę. Z kanałem zwrotnym przez np. komórkę czy łącze radiowe abonament jest w zasięgu szarego człowieka. Przykłady i ceny są u nas na forum.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Danielo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2006-06-12, 20:06

re

Post autor: Danielo »

wiec lepiej pozostać przy mojej radiówce?? mam download około 90 kb/s za 40zł miesięcznie a upload (tak jak by go nie było) problemy nawet podczas wysyłania maili..
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: witam. Jaki net wybrać?

Post autor: zDaleKi »

Dwa razy temat odkopano KLIK mimo tego, że ma ponad 1,5 roku...
Zatem zamykam aby nie kusić następnych archeologów.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Zablokowany