Transfer spadł - czego to wina

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kot

Transfer spadł - czego to wina

Post autor: Kot »

Zauważyłem, że od paru dni spadł mi transfer. Wcześiej średnio miałem 4,5-5kB/s a teraz średnio 3Kb/s i mniej. Zaczął również "skakać" od 0 do 3Kb/s. Nie pomaga ustawienie na 900MHz. Próbowałem ustawiać komputer we wszystkie strony, nic to nie dało.
Używam GC79 na przejściówce. Zasięg w SonyEricsson Wireless Manager to 3 kreski.
Co może być przyczyną?
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfer spadł - czego to wina

Post autor: zDaleKi »

Pewnie ludzie na święta mieli więcej czasu i troszkę zapchali sieć?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Transfer spadł - czego to wina

Post autor: Szadzik »

Kot pisze:Zauważyłem, że od paru dni spadł mi transfer. Wcześiej średnio miałem 4,5-5kB/s a teraz średnio 3Kb/s i mniej. Zaczął również "skakać" od 0 do 3Kb/s. Nie pomaga ustawienie na 900MHz. Próbowałem ustawiać komputer we wszystkie strony, nic to nie dało.
Używam GC79 na przejściówce. Zasięg w SonyEricsson Wireless Manager to 3 kreski.
Co może być przyczyną?
Nie wiem czy masz jakiś ryczałtowy internet, ale jeśli tak, to pewnie zaczęli Ci transfery limitować.
Back to the Future ;)
ODPOWIEDZ