tel nec jako modem

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
olo

tel nec jako modem

Post autor: olo »

czy ktoś używał tel nec jako modemu,mam okazję taki kupić z umtsem a nie wiem czy da się to potem pod iplusa skonfigurowac...konkretnie e228
krzysztof.wojcik
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 165
Rejestracja: 2005-10-30, 09:54
Lokalizacja: Ełk

Re: tel nec jako modem

Post autor: krzysztof.wojcik »

olo pisze:czy ktoś używał tel nec jako modemu,mam okazję taki kupić z umtsem a nie wiem czy da się to potem pod iplusa skonfigurowac...konkretnie e228
Odradzam, potrzebna jest kart usim, a plus <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie wydaje takich kart.
olo

Re: tel nec jako modem

Post autor: olo »

usim?ale do innych tele z umtesem ich nie potrzeba,szkoda bo to nawet niezle wypasione fony...
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: tel nec jako modem

Post autor: klisza »

uSIM potrzeba tylko w orange, ale podejrzewam, że nec i tak nie obsługuje transmisji WCDMA a jedynie GPRS.
Gość

Re: tel nec jako modem

Post autor: Gość »

nec konkretnie e228 jest prztystosowany do wideorozmów,ma 2 kamerki więc chyba pracuje w umtsie,tylko czy da się go skonfigurować,bo podobno są z tym problemy..
Gość

Re: tel nec jako modem

Post autor: Gość »

one są tanie,więc jako modemy pod umts były by super,tylko co z tą konfiguracją i podłączeniem do kompa!!???
ODPOWIEDZ