Bluetooth a 6310i

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Bluetooth a 6310i

Post autor: magmike »

Chciałem zapytać o wasze doświadczenia z połączenia kompa z modemem w N6310i przez Bluetooth, czy da się, czy zrywa połączenie i czy inwestować w Bluetooth USB.
pozdrawiam, magmike
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bluetooth a 6310i

Post autor: zDaleKi »

No niestety ja testowałem tego phona tylko przez IRdę, ale chętnie też poczytam wypowiedzi innych.
Co do samej IRdy, to połączenie było stabilne, nic się nie rwało i wyciągała max ile można na GPRS.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
tracer.on
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 188
Rejestracja: 2005-11-15, 10:47
Lokalizacja: Mazury

6310i

Post autor: tracer.on »

u mnie teraz jest ok. po zmianie softu. Przed zmiana po ok. godz. moze dwóch zrywało połączenie, teraz jest ok. :P
.fredi

blutut w nokii 6310i

Post autor: .fredi »

Korzystam z nokii 6310i od trzech lat i bez problemów wykorzystuje ą jako modem . Używam wyłącznie blututa.do połączen z internetem używam simdaty plusa ale korzystałem także z idei i nigdy nie miałem problemów ze zrywaniem polączeń.Mieszkam na prowincji z dala od dużych miast .transfer nie jest zbyt rewelacyjny ale da się wytrzymać . :D
Awatar użytkownika
magmike
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 498
Rejestracja: 2006-01-05, 13:18
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Bluetooth a 6310i

Post autor: magmike »

Dzięki za odpowiedzi. Poszukałem trochę na stronach www i okazało się, że wielu użytkowników 6310i miało problem ze zrywaniem połączeń via BT. Jedynym lekarstwem i to bardzo skutecznym jest wgranie nowego softu w serwisie (niestety odpłatne, nie wiem dlaczego? dlaczego mam płacić za błąd programistów? ale już to pomijam). Nowy soft 7.0 załatwia sprawę, dzięki czemu można promieniujący modem oddalić trochę od kompa ;-)
pozdrawiam, magmike
ODPOWIEDZ