3200

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jarcow

3200

Post autor: jarcow »

Witam!
Mam taki problem: otóż chce się połączyć z Internetem – gprs przez komórkę Nokia 3200.
Komputer z komórką łączy się przez irdę. Połączenie jest udane, mogę wymieniać pliki przez program PC Suite 6.6 bez problemu.
Modem komputer znalazł bez zarzutów i zainstalowany jest jako 3200 IRDA. W komórce są załadowane ustawienia dla macierzystej sieci Plus GSM. Gprs w samej komórce łączy się bez zarzutów.
W PC Suite jak chcę się połączyć wyskakuje mi błąd „Aplikacja nie może połączyć się z wybranym urządzeniem”.
Próbowałem już: zmianę sterownika na standardowy z Windowsa XP SP2, zmianę ustawień prędkości modemu, odinstalowałem PC Site i tworzyłem połączenie ręcznie według instrukcji ze strony Plusa i nic! Ciągle wyskakują błędy:-(
Jeśli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuję, proszę o porady na e-maila [email protected]
ix1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-12-29, 19:06

Re: 3200

Post autor: ix1 »

A może połącz sie poprzez zwyczajne połączeniw windowsa? i dodaj magiczną linijke do ustawień modemu ?
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: 3200

Post autor: kemott1 »

miałem podobny problem z 6810 ,ale po zmianie na windows 2000 sp4 na laptopie wsio działało wporządku :D
Awatar użytkownika
kemott1
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 451
Rejestracja: 2006-01-07, 18:39

Re: 3200

Post autor: kemott1 »

miałem podobny problem z 6810 ,ale po zmianie na windows 2000 sp4 na laptopie wsio działało ok :D
krecikson
Stały użytkownik forum
Posty: 61
Rejestracja: 2005-10-13, 06:29

Re: 3200

Post autor: krecikson »

jarcow widze tylko jedno rozwiązanie tego problemu, ..........kup komórke z modemem :lol:

:idea: nabrałeś się na hasła marketingowe, nie podłaczysz swojego pc tym fonem do netu, dlatego wcześniej założyłem temat w którym chciałem zeby ludzie wpisywali jakie modele telefonów używali jako modemów albo są pewni że dany fon posiada modem
ODPOWIEDZ