Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Doti

Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?

Post autor: Doti »

Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?, jesli tak to z jaka prędkością jeśli jestem w zasięgu EDGE bardzo prosze o wypowiedzi na ten temat i porady z tym związane Pozdrawiam[/code]
kuczlaw
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-01-06, 17:39

Re: Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?

Post autor: kuczlaw »

ja caly czas sie tak lacze ale zdziwila mnie troche predkosc, bo na pasku pokazuje 460 Kb/s a wiem ze to niemozliwe.Zadzwonilem do pani z orange i troszke ja pomeczylem, skonsultowala sie ze specami i stwierdzila ze jak zlapie edga to telefon sam sie na niego przelacza. Zainstalowalem ciekawy programik NetMeter i pokazal mi na max przy otwieraniu stron 126,8 Kb/s !!!---------czyli jest edge chociaz na komorce pokazuje gprs
Tompey

Re: Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?

Post autor: Tompey »

na komorce caly czas pokazuje GPRS, nawet jak chodz EDGE a na pasku pewnie pokazuje to co masz ustawione w opcjach modemu...
Gość

Re: Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?

Post autor: Gość »

dzisiaj uzyskalem 152,2 Kb/s!!! a przy sciaganiu uaktualniej antywira mialem transfer 40-60 Kb/s
Doti

Re: Czy przez oryginalny kabel nokii do 6320 uzyskam EDGE?

Post autor: Doti »

A powiedzcie mi jak skonfigurowac i jaki program uzyc do laczenia z internetem w iplusie przez kabel usb (oryginalny) i nokie 6230 skad sciagnac sterowniki do kabla i jakie trzeba oprogramowanie
ODPOWIEDZ