Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kikey

Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Post autor: kikey »

Mam pytanie gdzie dostane program do motoroli V3 tak by ją podłączyć do kompa przez bluoote i tak by działała jako modem GPRS ?? na stronie Motoroli albo ja niewidze albo niema tam nic . Bardzo prosze o pomoc !! Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Post autor: gnd »

...polącz telefon z kompem przez BT, jak masz xp to modem się zainstaluje sam , a jak masz win98 to troche trzeba mu pomóc( :idea: panel sterowania :arrow: modemy :arrow: dodaj nowy :arrow: standardowy modem BT, albo modem motorolaBT :arrow: po tym mozna wejść w diagnostykę i sprawdzic czy <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> się dobrze zainstalowal) :arrow: potem ustawienia dialup i powinno śmigac.Ustawienia dialup masz na stronie kazdego z operatorów....milego surfowania :D .
ix1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-12-29, 19:06

Re: Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Post autor: ix1 »

Albo mobile phone tools (dołączony CD z telefonem)
Utworzy ci połączenie sam potem wystarczy klikać w połączenie z pominięciem progsu.
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Post autor: gnd »

...mi chodzilo, z grubsza rzecz ujmując o to , że do tego by używać tel. jako modemu nie potrzeba dodatkowych programów ani nawet sterowników...ja mam xp i mi sie to zainstalowuje samo, a telefony zmieniam co jakis czas...kwestia jest tylko tego żeby tel. i pc widziały się przez BT
ix1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2005-12-29, 19:06

Re: Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Post autor: ix1 »

Ja też mam XP i potwierdzam :) że tak jest jednak ten progs też jest alternatywą...
Gość

Re: Motorola V3 jaki program go połączenia z PC

Post autor: Gość »

oki zrobie jak radzicie ...chwiałem przez blutoota bo mam zasieg z plusa z 4 metry od miejsca gdzie stoi komp ( w domu jest szczątkowy zasieg) Dzieki bardzo :) pozdrawiam !!
ODPOWIEDZ