Dziwny problem z iplus

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
juras_m
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-01-13, 00:13

Dziwny problem z iplus

Post autor: juras_m »

Witam! Mam dosyć dziwny problem z iplusem.
Posiadam modem gc89. Niestety mam słaby zasięg edge i postanowiłem kupić antenę. Problem jest taki, że gdy mam wpiętą antenę do modemu (zasięg oczywiscie sie poprawia, ale to nie istotne w tej sprawie) co jakis czas wywala mnie z internetu :// Problem ten nie istnieje gdy modem chodzi bez anteny (internet spokojnie działa przez cała noc gdy zostawiam ściaganie muzyki lub filmów).
Od kilku dni jestem posiadaczem telefonu nokia 6680. Jak wiadomo umożliwa ona jeszcze szybsze połączenie 3G. Łącze sie z nią przez blutooth. Internet naprawde zasuwa! Jestem pod sporym wrażeniem. Problem w tym, że co jakiś czas zrywa połaczenie, po czym jestem zmuszony restartować laptopa, bo po zerwaniu połączenia przestaje mi działać bluetooth ://////
Czy to jest wina bluetooth'a, czy wspaniałego iplusa?? Ktoś moze mi pomóc w tej sprawie??
ODPOWIEDZ