Ty też możesz pomóc w walce z AIDS!

Dyskusje na luzie nie związane z forum w granicach netykiety.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciek
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 343
Rejestracja: 2006-12-02, 14:50
Lokalizacja: Wrocław

Ty też możesz pomóc w walce z AIDS!

Post autor: Maciek »

Niestety statystyki na stronie były tragiczne... nikt nie chciał dołączyć i pomóc... troche to przykre... Dlatego strona znika i zmienia tematyke.

Witam wszystkich!
Czy wierzysz w to że możesz pomóc w walce z AIDS? Jeżeli nie to uwierz! Dołącz do projektu FightAIDS@Home! Projekt ten polega na tym że dana osoba instaluje na swoim komputerze program który wykorzystuje wolną moc obliczeniowych do przeprowadzenia symulacji mających dopomóc w zwalczaniu bardzo szybko mutującego wirusa HIV, powodującego AIDS.

Więcej na stronie e-ziomki.pl [PL] oraz fightaidsathome.scripps.edu [EN]

Bardzo gorąco zachęcam do wzięcia udziału w projekcie. To nie żadna ściema. Każda kolejna osoba wspierająca projekt może przyczynić się do rozwoju projektu a co za tym idzie, do zwalczenia AIDS

Jeżeli złamałem któryś z paragrafów regulaminu to z góry przepraszam moderatorów forum.
< juz nie ważne :/[/center]
Ostatnio zmieniony 2007-11-27, 16:14 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dawno mnie tutaj nie było :)
Awatar użytkownika
pluskwa_skarzysko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 326
Rejestracja: 2006-05-11, 00:37
Lokalizacja: Pogorzałe

Re: Ty też możesz pomóc w walce z AIDS!

Post autor: pluskwa_skarzysko »

co do walki z AIDS to proponuje unikać stosunków ze "świeżo poznanymi" paniami w dyskotekach..mój znajomy wtopił ;/ :(
Instrukcja została napisana tylko dla systemu Windows, bo użytkownicy Linuksa sami sobie poradzą, a użytkownicy Mac'ów przyzwyczajeni są, że ich wszyscy olewają ;)
ODPOWIEDZ