Koniec umowy Play - przedłużenie?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
19lukasz89
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2016-06-26, 15:29

Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: 19lukasz89 »

Witajcie.
Zwracam się do Was o pomoc, doradztwo.
Niedługo kończy mi się moja 2letnia umowa z Play na Internet 200GB, konsultanci zaczynają molestować o jej przedłużenie lecz oferta mam wrażenie iż nie jest zbytnio atrakcyjna a poza tym te 200GB zaczyna nie starczać na miesiąc użytkowania.
Mój zestaw to B715 + Sorensen sr17 (tak wiem leciwa antena ale działa bez zarzutu).
Chciałbym powiększyć ilość GB do min.300GB i więcej oraz jestem zainteresowany B818 o ile jest sens ? Czy jest jakaś alternatywa w postaci pre-paid?
Z góry dzięki za wszelkie sugestie i pomoc.
BikeBarian
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 168
Rejestracja: 2020-01-11, 21:22

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: BikeBarian »

Znajdź doradce play i z nim bezpośrednio gadaj. Oni maja swoje prowizje i rabaty. Mi zrobił całkiem fajna ofertę w porównaniu do tego co jest na stronie albo co mógł zaproponować konsultant z infolinii. Pamiętaj tez ze możesz dokupić 100Gb danych jeśli ci ten pakiet co masz nie wystarcza. To kosztuje chyba 30zl.
19lukasz89
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2016-06-26, 15:29

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: 19lukasz89 »

Ten pakiet ( 100GB - 25zł ) zdarza mi się dokupić , a w takiej sytuacji niemalże płacę tyle ile teraz oferta 500GB, stąd uważam iż jest to nie opłacalne.
Co do doradców to swego czasu można było z nimi kontaktować się poprzez forum play które jest zamknięte i nie za bardzo wiem gdzie szukać ?
asnozm
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2020-10-27, 21:37

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: asnozm »

Nie będę oszukiwał ale oni też pewnie maja swój limit możliwości i widocznie tutaj albo jest mur albo trzeba uderzyć do znajomego w salonie Play. Jest też granica przy której kończy się granica opłacalności. A rozumiem że zasieg odpowuada i nie szukasz u konkurencji?
19lukasz89
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2016-06-26, 15:29

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: 19lukasz89 »

Tak wiem o tym że doradcy play mają limity (vouchery) które mogą wykorzystać a z racji iż mam jeszcze trochę czasu to mam nadzieję że taki kontakt załapię bo to chyba jedyna nadzieja aby dobrać dobrą ofertę w dobrych pieniądzach, a w salonie znajomych niestety brak. A co do zasięgu jak i operatora to Play jest najlepszym wyborem w mojej lokalizacji.
Anil321
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 243
Rejestracja: 2020-03-18, 12:08

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: Anil321 »

Na nowe oferty nie ma voucherów już od jakiegoś czasu (pytałem paru doradców) więc zapewne operator to wyłączył bo i tak ma teraz górkę jeżeli chodzi o internet bo mało który operator ma lepszą cenę i co najważniejsze moc by wykorzystać ten internet.
asnozm
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2020-10-27, 21:37

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: asnozm »

To ja mam chyba pecha albo/i jestem w dziurze zasięgu bo u mnie 12 Mbit to luksus nawet w Play...
To może jakieś pisemko do nich skrobnij że pytał o Ciebie TMobile czy Plus i rozważasz zmianę to może coś ugrasz.
19lukasz89
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2016-06-26, 15:29

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: 19lukasz89 »

Witajcie .
Odświeżę temat , kończy mi się umowa w Play . Obecny zestaw to B818 + Cybertech . Zestaw sprawuje się bardzo dobrze . Czy w obecnej sytuacji jest lepszy zestaw który warto kupić ? A i najważniejsze , czy jest kontakt do przedstawiciela Play aby przedstawił ciekawsze oferty? Bo tak poprzednią umowę podpisywałem. Dzięki
Bmbr97
Stały użytkownik forum
Posty: 85
Rejestracja: 2021-11-24, 18:34

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: Bmbr97 »

19lukasz89 pisze:Witajcie .
Odświeżę temat , kończy mi się umowa w Play . Obecny zestaw to B818 + Cybertech . Zestaw sprawuje się bardzo dobrze . Czy w obecnej sytuacji jest lepszy zestaw który warto kupić ? A i najważniejsze , czy jest kontakt do przedstawiciela Play aby przedstawił ciekawsze oferty? Bo tak poprzednią umowę podpisywałem. Dzięki
Jakie miałeś warunki umowy która się zakończyła?
19lukasz89
Stały użytkownik forum
Posty: 58
Rejestracja: 2016-06-26, 15:29

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: 19lukasz89 »

500GB XL 5G - 80zł /msc
Anil321
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 243
Rejestracja: 2020-03-18, 12:08

Re: Koniec umowy Play - przedłużenie?

Post autor: Anil321 »

Sprzęt jak działa to nie ma sensu zmieniać i wchodzić w koszta. Bierz sobie 500GB bez urzadzenia lub wariant bez limitu i sobie działaj
ODPOWIEDZ