Jaka alternatywa dla Orange, 2x internet + 2xGSM

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jonowaty
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 172
Rejestracja: 2009-07-03, 10:35
Lokalizacja: z Polski

Jaka alternatywa dla Orange, 2x internet + 2xGSM

Post autor: jonowaty »

Witam. Mam obecnie ofertę Orange Love z internet domowym LTE z pakietem 100 gb współdzielonym i 200gb internetu w strefie domowej ( umowa z 2017r nie przedłużana do dziś). Do tej umowy mam dodatkową kartę sim za 5 zł tylko do routera i mam jeszcze jeden numer telefonu.

Za całość pałacę 100 zł /mc.

Czy jestem w stanie u innego operatora dostać lepszą ofertę? Plus nie wchodzi w grę bo nie ma zasięgu.

Podsumowując potrzebuję za ok. 100 zł najlepiej bez limitu danych na wszystkie 4 karty, lub prędkość po przekroczeniu limitu minimum 1mbps

2x oferta na telefon
1x internet domowy LTE
1x karta sim do routera mobilnego.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Jaka alternatywa dla Orange, 2x internet + 2xGSM

Post autor: piotrzet »

4 karty nolimits neta za 100 zł? Śnisz chyba
jfk
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 380
Rejestracja: 2021-12-15, 21:14

Re: Jaka alternatywa dla Orange, 2x internet + 2xGSM

Post autor: jfk »

jonowaty pisze: Podsumowując potrzebuję za ok. 100 zł najlepiej bez limitu danych na wszystkie 4 karty, lub prędkość po przekroczeniu limitu minimum 1mbps

2x oferta na telefon
1x internet domowy LTE
1x karta sim do routera mobilnego.
Oczywiście mógłbyś kombinować jakieś składaki z "kartoflem" na 2 nr voice-ale po co? Tu masz wszystko w jednym koncie/najbardziej efektywne wykorzystanie danych/ w aplikacji Orange co tydzień jakiś prezent (np. w tym tygodniu miałem 20GB na numery voice). Na dziś możesz liczyć w ofercie Love 500GB+noce bez limitu a na kolejny nr voice rabat na abonament podstawowy 20 zeta.
jonowaty
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 172
Rejestracja: 2009-07-03, 10:35
Lokalizacja: z Polski

Re: Jaka alternatywa dla Orange, 2x internet + 2xGSM

Post autor: jonowaty »

Czyli tak jak podejrzewałem, nic lepszego nie znajdę. Dzięki
ODPOWIEDZ