Mam (znakomitego) pomysła :)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
CCpl
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2020-01-22, 23:14

Mam (znakomitego) pomysła :)

Post autor: CCpl »

Cześć!

Mam pomysła :)

Przydałoby się na tej stronie, zawsze aktualne zestawienie ofert dostępu do Internetu na kartę (pre-paid). Mamy w PL czterech głównych operatorów, więc wystarczyłyby ich oferty + kilku innych firm (jak np. Plush czy Red Bull, Heyah, itp.) obecnie oferujących najlepsze warunki na Internet.

MZ to powinno być w formie tabelki, takie tabelaryczne zestawienie, bez zbytniego rozpisywania się (aby mieć szybki wgląd co się w danym czasie najbardziej opłaca). Tylko najważniejsze informacje typu:

operator / nazwa oferty (planu taryfowego) / cena za kartę / cena w przeliczeniu za 1 GB / ile GBajtów w sumie (limit danych) / okres ważności / warunki (zwykle doładowania czy wykonanie rozmowy/ SMS) które trzeba spełnić by oferta była ważna (plus jakieś dodatkowe istotne uwagi) i nic więcej.

Czyli taka tabelka raczej na jedną strone A4 w pliku PDF, tak żeby każdy mógł sobie ściągnąć i szybko się zapoznać z najciekawszymi ofertami Internetu pre-paid. Skupiłbym się na najlepszych ofertach, bo przy wszystkich - szybko się zniechęcicie i porzucicie "projekt".

Zapewnie pojawi się pytanie, kto to ma robić / uaktualniać dane?? :) Społeczność bez-kabli.pl - siedzicie tutaj godzinami,dniami i tygodniami i często wałkujecie ten temat, więc "rąk do pracy" nie brakuje :) Jest to jakaś robota i przydałby się skrypt na stronie umożlwiający łatwą edycję wybranym osobom (po zalogowaniu), ale idąc na skróty pewnie wystarczyłby arkusz w Excelu.

Chodzi o przygotowanie "ściągawki", która byłaby zawsze aktualna, w tym samym miejscu i dawała możłiwość szybkiego zapoznania się z ofertą rynkową.

CC
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26132
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Mam (znakomitego) pomysła :)

Post autor: wojteks »

Zrób to będzie, na ochotnika się zgłosiłeś.
Nie pomagam na PW!
CCpl
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2020-01-22, 23:14

Re: Mam (znakomitego) pomysła :)

Post autor: CCpl »

OK, pomyślę o tym, raczej tylko pierwszą wersję przygotuję, do dalszego wykorzystania w przyszłości przez społeczność forum. Postaram się jeszcze w lutym podrzucić arkusz wypełniony ofertami.

W mojej ocenie coś takiego bardzo by się przydało - wystarczy rzucić okiem na najbardziej oblegane wątki. jak dużym powodzeniem cieszy się ten temat.

CC
ODPOWIEDZ