Play - internet mobilny lub net box

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
mojer
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2020-11-13, 19:47

Play - internet mobilny lub net box

Post autor: mojer »

Witam
Po dwóch latach zwracam się ponownie o pomoc do lepiej zorientowanych. Na tą chwilę mam korzystam z internetu mobilnego z Play - 500 GB. Nie zawsze mi to starcza, więc się posiłkuję się płatnymi pakietami (100 GB - 20 zł). Do końca umowy pozostało mi trzy miesiące wiec mogę przedłużyć umowę.
Prędkość internetu szału nie robi ale mi wystarcza (B818 + antena z Cybertechu).
Za internet 500 GB płacę 90 zł i jest mi proponowana umowa 1000GB za 140 zł. Trochę drogo moim zdaniem. Widziałem, że Play posiada w ofercie Net-Boxa internet Unlimited za 110 zł. Sprzętu nie potrzebuję bo na bieżącym działa może nie najszybciej ale stabilnie i bez przerwy.
Moje pytanie jest następujące: czy otrzymując kartę NetBox z nielimitowanym internetem, mogę ją wrzucić do obecnego B818 i korzystać z neta w taki sam sposób jak dotychczas (ciesząc się nielimitowanym zużyciem), czy też NetBox korzysta z jakiś innych rozwiązań, które mogą pogorszyć obecne połączenie (inne BTSy albo coś w ten deseń). Sprzętu dostarczonego do NetBoxa nie mam zamiaru używać, skoro stary działa bez uwag.
ODPOWIEDZ