Odblokowanie roaming Huawei B2368-F20

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Arnuko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2016-03-13, 12:29

Odblokowanie roaming Huawei B2368-F20

Post autor: Arnuko »

Witam, mam taki problem posiadam zestawik z Playa od Huawei ODU B2368-F20 + router huawei IDU i30 z brandem Playa. Mam taki problem o ile sam zestaw nie posiada simlocka (karty polskich operatorow działają bez zarzutu), tak jak włożę karte niemieckiego operatora O2 tak antena za chiny nie chce sie podłączyć do sieci. W czym moze tkwić problem? Myślę ze problem moze tkwić w łączności w roamingu tyle ze w ustawieniach nie widze opcji pozwolenia na łączenie w roamingu. Dodam ze próbowałem juz recznie ustawiac profil APN i nic to nie dalo. Co musze zrobic żeby antena podłączyła sie do sieci w roamingu?? Pozdrawiam Adrian
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Odblokowanie roaming Huawei B2368-F20

Post autor: wojteks »

Musisz znaleźć opcję włączenie roamingu bo w PL chcesz używać niemieckiej karty jak rozumiem. Sprzęt mało popularny więc możesz nie doczekać się odpowiedzi na to pytanie.
Nie pomagam na PW!
Arnuko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2016-03-13, 12:29

Re: Odblokowanie roaming Huawei B2368-F20

Post autor: Arnuko »

No właśnie w tym problem bo ustawienia sa tak okrojone przez nakładkę playa ze nie ma nigdzie takiej opcji uruchomienia roamingu :(
ODPOWIEDZ