Play czy Tmobile ?

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ramzeez88
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2023-03-22, 19:10

Play czy Tmobile ?

Post autor: ramzeez88 »

Witam, mieszkam we wsi Winiec 14-140. obecnie mam neta w play , z którym łączę się poprzez huawei b525 bez anten, net wyciąga ok 20 - 30mb. Niedługo kończy mi się umowa i <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> wczoraj tmobile na próbę z ich modemem i anteną zewnętrzną zte mf258 ale jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> to porażka, prędkość skacze i mam maks 15mb w porywach. wolałbym tmobila ze względu na brak limitu danych. z tego co patrzyłem na bts to play ma nadajnik w Miłomłynie a Tmobile niby bliżej w Liksajnach ale chodzi gorzej.co moglibyście poradzić?
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Play czy Tmobile ?

Post autor: piotrzet »

Play też ma ofertę bez limitu danych.
ramzeez88
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2023-03-22, 19:10

Re: Play czy Tmobile ?

Post autor: ramzeez88 »

kurde , no teraz zobaczyłem że mają taką opcję. ale tmobile troche tańszy bo można <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> sam net za 70zl/mies za 60mbs i dobrać sobie do tego sprzęt i dlatego tu pytam czy można taki dobrać i czy to ma sens.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Play czy Tmobile ?

Post autor: matek451 »

To podpisuj umowę i się męcz, dodatkowo szybko się przekonasz jak wyglada prawda o no limit w T-mobile, no i nie 60Mb/s tylko do 60Mb/s no i w ofercie T-MOBILE nie ma żadnego sensownego routera LTE-A, w Play w Play na B525 bez anteny zew. to ty masz wypas ale to nie dziwi bo to BTS na wypasie.
ODPOWIEDZ