Jak to w końcu jest z tym Netgearem?

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Lisciasty
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-10-26, 12:37

Jak to w końcu jest z tym Netgearem?

Post autor: Lisciasty »

Poczytałem sporo dyskusji tutaj, jak każdy szukający wiedzy miałem jakieś swoje pierwotne pomysły które porzuciłem ;)
Zdecydowałem że do moich potrzeb idealny będzie zestaw RBK53 (dobry modem LTE już mam).
Ale zacząłem szukać o tym nieco więcej informacji i napotkałem na takie kwiatki:

"Netgear & Orbi & Rbk50? Explosive Mix
Nightmare Firmware
Horrible Tech Support
You need to pay for support (?)
Product closer to EoL"

"Netgear community forum is the best technical support resource that you are a going to have .
(Great people) but don't expect any effort from the company."

"They farm their coding to the lowest bidder. The codebase is a spaghetti mess."

"That said, RBK 50 system is extremely solid when you use the custom firmware out there for it. "

Trochę się podłamałem szczerze mówiąc. Ktoś używa tego "custom firmware" może i o które może chodzić?
Są oczywiście i pozytywne głosy żeby nie było

"The 50 series is the most mature and most stable working system. Something to consider."

Ale ilość negatywów jest dosyć duża i tak się teraz waham czy faktycznie w to iść...
ODPOWIEDZ