[OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
em1L
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2009-01-21, 21:25
Lokalizacja: Dzierzgoń

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: em1L »

Właśnie ten modem mam zamiar przygarnąć, a co do opłat to teraz płacę 74, więc 15 więcej mnie nie zbawi.
Awatar użytkownika
DiilGang
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 348
Rejestracja: 2013-10-26, 17:28
Lokalizacja: okolice Łomży

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: DiilGang »

No to za tyle samo będziesz miał 49 GB od 12 do 24 i no-limit od 0 do 12 ( Szczęśliwe Godziny za 9,99 ) . - ok. 73 zł . Zawsze lepiej mieć więcej. Nie wiem jak można chcieć płacić więcej. Twój wybór, ale jak będziesz w salonie, to poproś o kontakt z działem przedłużeniowym .
Huawei B315 - Orange LTE 2600 + Cybertech 17 dBi 2100 MHz
em1L
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2009-01-21, 21:25
Lokalizacja: Dzierzgoń

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: em1L »

Teraz mnie zaciekawiłeś, jak mógłbym takie coś dostać?
Awatar użytkownika
DiilGang
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 348
Rejestracja: 2013-10-26, 17:28
Lokalizacja: okolice Łomży

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: DiilGang »

Rabat na abonament czy no-limit przez 12 godzin ?

Jeśli no-limit, to poprostu zamawiasz Szczęśliwe Godziny od 0 do 12 za 9,99 .

Jeśli rabat, to tak, jak wyżej. Spróbuj przy rozmowie z działem przedłużeniowym wynegocjować jakiś rabat na abonament, -30 % . Nie wiem, czy będą skorzy do rabatów 3 miesiące przed końcem umowy, mi się udało .

Zawsze namawiam do negocjowania umowy, ponieważ można zyskać rabaty . Sam kiedyś byłem jak ty, ale jak zaszłem na to forum to otrzymałem pomoc :ok: .
Huawei B315 - Orange LTE 2600 + Cybertech 17 dBi 2100 MHz
em1L
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2009-01-21, 21:25
Lokalizacja: Dzierzgoń

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: em1L »

Więc tak, byłem w salonie orange, oferta jest dostępna, ale rabatu nie dadzą. Dodatkowo modemu nie mieli na stanie, a gdyby był, kosztowałby 229 zł przy umowie na 2 lata.

Na razie poczekam i spróbuje później zamówić przez internet.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

Jak nie złożysz wypowiedzenia nie dostaniesz żadnego rabatu.Na m-c przed końcem umowy składasz wypowiedzenie i prosisz o kontakt z DUK. Tonie to samo co BOK.On imają takie oferty z rabatem 50% i limit plus 40% w umowach bez sprzętu i rabat 30% plus 40%większy limit w umowie ze sprzętem.Rozmowy z ludźmi w salonie są bezsensowne. NP. 49 GB można mieć za 62,97 do tego za 9,99 internet bez limitu w godz. 0-12.( można aktywować on-line). Ze sprzętu B-593s-22 za 39 zł.
em1L
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2009-01-21, 21:25
Lokalizacja: Dzierzgoń

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: em1L »

A jeżeli miałbym składać wypowiedzenie, to lepiej w salonie czy wysyłać do orange listem?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

Po złożeniu wypowiedzenia w salonie żądasz kontaktu z DUK Orange i załatwiasz sprawę od ręki.
Kris22
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2010-05-06, 19:49
Lokalizacja: Pomorze

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: Kris22 »

Witam, kończy mi się umowa na freedom pro premium (cdma), Orange nie chcę przedłużyć tłumacząc ,że wycofują się z ofertą CDMA (gdzie rozwijali to przez ponad 3lata, ciekawe) w zamian oferują syf lub nic. Co ja z tym mogę zrobić?

Dzisiaj w dodatku kobieta próbwała mi wcisnąć, że jeśli chcę korzystać ze szczęśliwych godzin to muszę ok 23 zresetować router żeby włączyć ów pakiet :facepalm:
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

A co to nie masz zasięgu u innych operatorów? Uparłeś się korzystać z tego trupa jakim jest CDMA.Nie podpisuj umów bo pozwolenia na BTS-y do końca 2016.Teraz wszędzie zasięg NetWorks na UMTS2100 i UMTS900. Oraz rozwijają LTE1800. CDMA do lamusa. Od roku to jest oczywiste. Podaj lokalizację, teraz np. Play ma fajne oferty
ifrit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-18, 10:30
Lokalizacja: tarnowa

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: ifrit »

Też mi się kończy umowa w Orange Freedom Pro i chciałem przejść na Free Net, ale w salonie dowiedziałem się, że nie ma takiej opcji. Można jedynie zerwać umowę i podpisać nową bez promocyjnych warunków dla przedłużających umowę.
Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić? Nie jest możliwa migracja na OFP na Free Net?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

Nie chcą to nie przedłużaj, idź do konkurencji. Ich strata nie twoja.Już wcześniej na Freenet nie mogli przejść klienci biznesowi z Freedom Pro.Masz taką umowę?
ifrit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-18, 10:30
Lokalizacja: tarnowa

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: ifrit »

Nie. Jestem klientem indywidualnym, ale już rok temu podczas przedłużania usłyszałem, że nie da się przejść z OFP na Free Net.
Jak nie da się przejść na jakichś promocyjnych warunkach i przejdę do innej sieci.
Kris22
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2010-05-06, 19:49
Lokalizacja: Pomorze

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: Kris22 »

matek451 pisze:A co to nie masz zasięgu u innych operatorów? Uparłeś się korzystać z tego trupa jakim jest CDMA.Nie podpisuj umów bo pozwolenia na BTS-y do końca 2016.Teraz wszędzie zasięg NetWorks na UMTS2100 i UMTS900. Oraz rozwijają LTE1800. CDMA do lamusa. Od roku to jest oczywiste. Podaj lokalizację, teraz np. Play ma fajne oferty
Karwice, zachodnio-pomorskie. Wiesz.. mam ten internet od ponad 2lat, w tej chwili jest to w dzień min 4mb/s , w nocy 10mb/s - nie narzekałem.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

Twój problem to fakt, ze na razie w Karwicach nie działa UMTS900 NetWorks, tak wynika przynajmniej z mapy zasięgu Orange.Wkrótce pewnie zostanie uruchomiony. Pozwolenia na BTS-y Malechowo i Rzyszczewo. Z zasięgu innych sieci Play ma 3G z BTS-a UMTS900 w Sławnie, ul. Koszalińska 56.(Jest pozwolenie na LTE1800).Z kolei Plus ma zasięg3G z Sieci UMTS900 Aero2 , BTS Słowino lub Malechowo. Oferta w Play bez limitu na 3G i LTE najkorzystniejsza. Warto brać bez sprzętu.Za 29,99masz 25GB+ noce 0-9 bez limitu. Przez pól roku internet no-limit.Orange nie przedłuża ofert na CDMA bo pewnie będzie wygaszał sieć.Teraz zastąpił ją NetWorks na UMTS900.
Bomba88
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-02, 10:01
Lokalizacja: Brzekiniec

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: Bomba88 »

Witam,

Miejscowość Brzekiniec, gmina Budzyń, wielkopolskie. Ostatnio zamówiłem przez DUK w Orange Internet 36 GB za 41,93 zł + modem ZTE MF63 za 1 zł (chciałem Huawei E5776, ale niestety nie mieli na stanie). Czy złapie mi Internet 3G bez problemu? Wiem, że okaże się to w praktyce i że najlepiej zrobić test przy samym BTSie, ale chciałbym wiedzieć czy ewentualnie antena magnetyczna dookólna o wzmocnieniu 14 dBi wystarczyłaby, aby zasięg był OK i Internet 3G chodził bez problemu? Z anteną zewnętrzną kierunkową byłoby więcej zabawy i kosztów... W Budzyniu jest całkiem dobry BTS, ale różnie w domu bywa z zasięgiem na komórkach. Z góry wielki dzięki za odp.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

Co cię podkusiło, że <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> słaby router MiFi jakim jest MF63.Duży błąd. Oferta też nie powala, standard. 30% rabatu plus 20%większy limit.Można uzyskać 40% więcej czyli 42Gb za tą cenę.No i wcisnęli ci złoma. Za 1 zł mają Orange Airboxa z LTE i HSPA+DC( to Huawei brandowany Orange) lub E-5251z HSPA+DC. W Budzyniu działają BTS-y NetWorks UMTS900 i UMTS2100( z HSPA+DC, z którego nie skorzystasz na MF63).Odległość ok. 6 km. Jesteś dzieckiem,że wierzysz w zysk podawany przez sprzedawców tych patyków?Masz nadmiar kasy to kup sobie ten drapak. Wałkowane sto razy na forum.Kup porządną antenę kierunkową na 900MHz za ok. 100 zł ,jedną z tych http://www.cybertech.com.pl/k8,anteny-l ... mlkabelmax. 10m, konektor http://www.cybertech.com.pl/p119,konekt ... fme-m.html No i na koniec Orange ma pozwolenie na LTE1800 w Budzyniu.Kiedyś pewnie uruchomi ale nie skorzystasz na MF63 :dobani: Ale to pikuś wobec faktu, że w Play masz nielimitowany LTE u siebie w technologii LTE.
Kris22
Stały użytkownik forum
Posty: 50
Rejestracja: 2010-05-06, 19:49
Lokalizacja: Pomorze

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: Kris22 »

matek451 pisze:Twój problem to fakt, ze na razie w Karwicach nie działa UMTS900 NetWorks, tak wynika przynajmniej z mapy zasięgu Orange.Wkrótce pewnie zostanie uruchomiony. Pozwolenia na BTS-y Malechowo i Rzyszczewo. Z zasięgu innych sieci Play ma 3G z BTS-a UMTS900 w Sławnie, ul. Koszalińska 56.(Jest pozwolenie na LTE1800).Z kolei Plus ma zasięg3G z Sieci UMTS900 Aero2 , BTS Słowino lub Malechowo. Oferta w Play bez limitu na 3G i LTE najkorzystniejsza. Warto brać bez sprzętu.Za 29,99masz 25GB+ noce 0-9 bez limitu. Przez pól roku internet no-limit.Orange nie przedłuża ofert na CDMA bo pewnie będzie wygaszał sieć.Teraz zastąpił ją NetWorks na UMTS900.
Z tego co mi też wiadomo to ludzie w okolicy biorą cyfrowy polsat czy plusa + antenę zewn. i ciągną zasięg ze Sławna, więc.. sam już nie wiem, tak czy inaczej dzięki za pomoc dotychczasową.
Bomba88
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-02, 10:01
Lokalizacja: Brzekiniec

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: Bomba88 »

matek451 pisze:Co cię podkusiło, że <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> słaby router MiFi jakim jest MF63.Duży błąd. Oferta też nie powala, standard. 30% rabatu plus 20%większy limit.Można uzyskać 40% więcej czyli 42Gb za tą cenę.No i wcisnęli ci złoma. Za 1 zł mają Orange Airboxa z LTE i HSPA+DC( to Huawei brandowany Orange) lub E-5251z HSPA+DC. W Budzyniu działają BTS-y NetWorks UMTS900 i UMTS2100( z HSPA+DC, z którego nie skorzystasz na MF63).Odległość ok. 6 km. Jesteś dzieckiem,że wierzysz w zysk podawany przez sprzedawców tych patyków?Masz nadmiar kasy to kup sobie ten drapak. Wałkowane sto razy na forum.Kup porządną antenę kierunkową na 900MHz za ok. 100 zł ,jedną z tych http://www.cybertech.com.pl/k8,anteny-l ... mlkabelmax. 10m, konektor http://www.cybertech.com.pl/p119,konekt ... fme-m.html No i na koniec Orange ma pozwolenie na LTE1800 w Budzyniu.Kiedyś pewnie uruchomi ale nie skorzystasz na MF63 :dobani: Ale to pikuś wobec faktu, że w Play masz nielimitowany LTE u siebie w technologii LTE.
Dzięki za odp. Mój błąd, że nie <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> Airboxa. Widzę, że obecnie za 1 zł to najlepszy dostępny modem w Orange. Na szczęście właśnie dowiedziałem się w Orange, że dopóki kurier nie przyszedł to mogę dokonać zmiany modemu i dokonałem zmiany na Airboxa.
Jeśli wezmę za 9,99 zł nielimitowany net od północy do 12 to za tę cenę wg mnie spoko. I jak niby mogłem uzyskać 42 GB za tę cenę, co mam? Babka przy negocjacjach nie chciała dać więcej. Rozumiem także, że z tą anteną pewność na dobry sygnał jest duża, nawet mimo lasu? Jaka antena do Airboxa (Huawei E5372s-32) najlepsza dla mnie? Ta sama co podałeś, matek451?
Jeśli chodzi o LTE z Play czuję, że nie udałoby się go u mnie złapać ze względu na ten las po drodze, który osłabia sygnał (chyba, że się mylę). Dodatkowo, z tego co widzę to w Budzyniu na BTSie Play jest tylko UMTS900 i UMTS2100.
Nie jestem niestety specjalistą w tych dziedzinach, także z góry sorry jeśli głupie pytania.
Ostatnio zmieniony 2014-09-02, 14:31 przez Bomba88, łącznie zmieniany 2 razy.
jery01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2014-09-02, 14:05
Lokalizacja: Parzeń

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: jery01 »

Witam

Miejscowość: Parzeń (Krzyżanowo)
Gmina: Brudzeń Duży
Powiat: płocki

W tej chwili CDMA Orange Freedom Pro, umowa kończy mi się 05 października.

Proszę o radę co można złapać w tej lokalizacji

dzięki z góry
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

W Parzeniu wg.mapy zasięgu Orange masz LTE oraz HSPA+ na UMTS900. Najbliższy BTS LTE1800Orange w Płocku, Chemików 7.UMTS900 NetWorks w Sikorzu i Kamionkach. Z Innych sieci masz zasięg 3GPlusa/CP, BTS UMTS900 Aero2, Bądkowo Kościelne i Sikórz. T-Mobile zasięg 3G realizowany podobnie jak w Orange przez sieć UMTS900 NetWorks.
ifrit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-18, 10:30
Lokalizacja: tarnowa

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: ifrit »

Witam, dziś podpisałem aneks do umowy według którego powinienem przejść z OFP na Free Net.
Z aneksem nie dostałem nowej karty SIM, a podobno karta RUIM, którą teraz mam nie może działać w sieci GSM.
Czy powinien teraz iść do Orange i poprosić o nową kartę SIM?
Ktoś wiem na jakiej zasadzie fizycznie dokonana zostanie zmiana z CDMA na GSM?
areczek396
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2013-12-13, 19:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: areczek396 »

Witam, już całkiem dawno bo w grudniu roku poprzedniego, skończył mi się okres obowiązwania umowy z OFP. Do dnia dzisiejszego w wyniku braku czasu nic z tym nie zrobiłem, nie wypowiadałem umowy ani jej nie przedłużyłem. Umowa więc jest na czas nieokreślony, chciałbym zrobić z tym porządek i przedłużyć umowę na jakichś lepszych warunkach. Czytając forum dowiedziałem się, że już nie mogę zostać przy obecnych warunkach a konkretnie przy tej technologii odbioru. Trochę się tym martwię bo praktycznie tylko to jakoś sesnownie działa. Widziałem, że Wy forumowicze możecie coś powiedzieć na temat miejscowości w której będzie użytkowany internet i czy będzie miał on sansę jakoś funkcjonować. Konkretnie chodzi mi o miejscowość Siwianka, woj. mazowieckie.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

A czym tu się martwić. Dużo się zmieniło w twojej okolicy jeśli chodzi o internet mobilny. Składaj wypowiedzenie tego badziewia, pora korzystać z normalnego internetu. Pora zmienić operatora. Proponuję Play . Masz zasięg 3G i LTE. Najbliższy BTS LTE1800/UMTS900 i UMTS2100 to Kołbiel-Nowa Wieś 1. Mozesz korzystać z LTE dysponując sprzętem z jego obsługą i anteną na 1800MHz Dual LTE. Oferta internetu bez limitu w Play działa na LTEi 3G. Opłaca się brać tylko SIM i router/modem kupić samemu. Jeśli chcesz zostać w Orange to negocjuj nowe warunki z działem Utrzymania Klienta po złożeniu wypowiedzenia. Możesz korzystać u nich też z LTE. Najblizsze BTS-y LTE1800 to Stara Wieś, Fabryczna 6 lub Świerk. Ewentualnie jeszcze T-Mobile z LTE. Więc czym tu się martwić, wybierać , testować. Ale najpierw złóż wypowiedzenie i zapoznaj się z ofertami. Play jest najkorzystniejsza.
ali1983
Użytkownik forum
Posty: 29
Rejestracja: 2010-02-05, 10:03
Lokalizacja: Jasna k/Dzierzgonia

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: ali1983 »

Witam.
Jakiś czas temu przedłużałem umowę na OFP na 2 lata. nie wiem co mnie podkusiło :cenzura:
była lipa i jest lipa. dokupiłem więc antenę kierunkową (taką: http://obrazki.elektroda.pl/3947715800_1310295882.jpg ) i wycelowałem w bts w Dzierzgoniu (10,3km) - wciąż lipa. zmieniłem kierunek na Solnicę (22km) - jeszcze gorsza lipa... dziś wróciłem na Dzierzgoń. szlag mnie trafił jak na Speedteście prędkość up i downloadu pokazało 0 mb/sek.

chciałbym zmienić usługę na inny mobilny internet (Orange free net?) - podobno można ale tylko w salonie. może ktoś podpowie co wybrać, a czego unikać.

moja lokalizacja (google maps):
54.001529, 19.324215
AMD Athlon Dual 4400+, Nvidia Geforce 8500GT 512MB
HP 630, Kiano 7 elegance
Orange freenet 13Gb, Huawei E3131+TP-Link MR-3420
jery01
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2014-09-02, 14:05
Lokalizacja: Parzeń

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: jery01 »

matek451 pisze:W Parzeniu wg.mapy zasięgu Orange masz LTE oraz HSPA+ na UMTS900. Najbliższy BTS LTE1800Orange w Płocku, Chemików 7.UMTS900 NetWorks w Sikorzu i Kamionkach. Z Innych sieci masz zasięg 3GPlusa/CP, BTS UMTS900 Aero2, Bądkowo Kościelne i Sikórz. T-Mobile zasięg 3G realizowany podobnie jak w Orange przez sieć UMTS900 NetWorks.
Do nadajnika LTE mam jakieś 10,5 km. Pytanie czy to nie za dużo ?
Czy jest szansa przy pomocy odpowiedniej anteny uzyskać sensowne wyniki
3kris
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2013-06-25, 10:36
Lokalizacja: okolice Łomży

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: 3kris »

Panowie bardzo denerwuje mnie już internet cdma w orange, problem w tym ze umowa obowiązuje jeszcze do 07/2015 r. ale jestem gotów dokupić cokolwiek innego aby działało to jakoś (chodzi szczególnie o pingi). Podpowiedzcie mi proszę czy mam jakieś sensowne opcje w mojej okolicy. Miejscowość Bagienice woj. podlaskie (pomiędzy Stawiski i Przytuły). Z góry dzięki za pomoc.
Kamil444
Stały użytkownik forum
Posty: 74
Rejestracja: 2012-12-28, 19:08
Lokalizacja: Mierżączka

z freedom pro na free net

Post autor: Kamil444 »

witam jak to jest chce przedłużyć umowę czy po przejściu na free net
czy to będzie działało na tym modemie mv610 i czy dostaję nową kare ruim czy starą
?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: wojteks »

Kamil444 pisze:witam jak to jest chce przedłużyć
Troszkę szacunku dla czytających, przecinki, kropki, wielkie litery są konieczne w Twojej wypowiedzi!
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: [OFP] Migracja z Orange Freedom Pro na Orange Free Net

Post autor: matek451 »

@Kamil444 karta dualna R-UIM/USIM do FreeNet działa na CDMA i 3G , również z MV610 ale tylko w technologii CDMA. Dziwi mnie tylko, że chcesz z niej korzystać gdy obok w Sublinach masz UMTS900 i UMTS2100 z HSPA+DC NetWorks. @3kris w swojej lokalizacji możesz korzystać w Orange z 3G na UMTS900 NetWorks. Najbliższe BTS-y to Smolniki i Przytuły, Słupska 8.
ODPOWIEDZ